Rate this post

بالاترین رتبه های کنکور از ان مدارس وی ای پی شد

بالاترین رتبه های کنکور

عضو هیئت علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه معتقدم مدارس غیردولتی برخلاف عدالت و موازین اصل ۳۰ قانون اساسی است اظهار کرد: درباره عدالت آموزشی داریم با یک جِرم بحرانی خطرناکی روبرو می‌شویم که از جمله شواهد آن نتایج کنکور امسال بود و نشان می‌داد دانش آموزانی بالاترین رتبه‌ها را کسب کردند که در مدارس VIP درس خوانده‌اند.
بالاترین رتبه های کنکور

بررسی و نقد پدیده تنوع مدارس

سرپوش آموزشی – به گزارش ایسنا، محمد حسنی در میزگرد علمی ـ تخصصی «بررسی و نقد پدیده تنوع مدارس، در نظام آموزشی ایران» که در سالن اجتماعات سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد درباره نسبت مدارس غیردولتی با عدالت آموزشی سخن گفت و اظهار کرد: تاکید اصلی ما عدالت آموزشی است.

وی افزود: نگاهی ناموزون، به هم ریخته، آشفته و نابسامان به عدالت را در دهه‌های گذشته شاهد بوده‌ایم.

بالاترین رتبه های کنکور
بالاترین رتبه های کنکور

لیست قیمت محصولات پایه نهم

تعلیم و تربیت رسمی عمومی از حساسیت بالایی برخوردار است

این عضو هیئت علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با بیان اینکه خیر اجتماعی تعلیم و تربیت رسمی عمومی از حساسیت بالایی برخوردار است گفت: تعلیم و تربیت رسمی عمومی حق همگان است و حاکمیت باید بدون نقض بی طرفی، تعلیم و تربیتی عادلانه ارائه کند.

تاسیس مدارس غیر دولتی

لیست قیمت محصولات پایه دهم

بالاترین رتبه های کنکور

حسنی افزود: از سال ۶۵ به این سو به تدریج زمزمه تاسیس مدارس غیردولتی شکل گرفت و در نهایت با توجه به شرایط آن زمان، حضرت امام به موضوع ورود کرده و اجازه مشارکت مردم را داد. این مدارس به سرعت گسترش پیدا کردند. تنها راه ارزیابی این مدارس، عدالت است.

مدارس وی ای پی خلاف عدالت اموزشی

بالاترین رتبه های کنکور

این عضو هیئت علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه معتقدم این مدارس برخلاف عدالت و موازین اصل ۳۰ قانون اساسی است اظهار کرد: درباره عدالت آموزشی داریم با یک جِرم بحرانی خطرناکی روبرو می‌شویم که از جمله شواهد آن نتایج کنکور امسال بود و نشان می‌داد دانش آموزانی بالاترین رتبه ها را کسب کردند که در مدارس وی آی پی درس خوانده‌اند.

لیست قیمت محصولات پایه یازدهم

حسنی افزود: عدالت دو نوع کمی و کیفی است. ما پوشش تحصیلی خوبی داریم اما از آن سو بنگرید که هر روز شکاف طبقاتی در حال افزایش است. مدارس غیردولتی با اصل عدالت مغایراند.

لیست قیمت محصولات پایه دوازدهم

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان استاد امیر مسعودی

و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.