تابستانی موفق با اوج یادگیری

تابستانی موفق با اوج یادگیری

تابستانی موفق با اوج یادگیری

چگونه تابستانی موفق با اوج یادگیری

تابستانی موفق را اوج یادگیری آغاز نمایید. تابستانی سرشار از برنامه های متنوع آموزشی همراه با منابع آموزشی که شما را چندین گام از بقیه رقیبانتان جلو می اندازد. این برنامه برای دانش آموزان پرتلاش تدارک دیده شده اند. بنابراین اگر شما نیز جز این دسته از دانش آموزان هستند، می توانید با مشاوران ما جهت داشتن تابستانی موفق، تماس بگیرید.

چگونه تابستانی موفق با اوج یادگیری
چگونه تابستانی موفق با اوج یادگیری

چگونه تابستانی موفق با اوج یادگیری داشته باشیم؟

اوج یادگیری یکی از برنامه های تلویزیونی موسسه کنکور آسان آست، می باشد، که برای آگاهی دانش آموزان ترتیب داده شده است. در این برنامه اساتید بسیاری حضور می یابند که با تدریس های رایگان خود، مطالب و نکاتی را به دانش آموزان آموزش می دهند. به همین دلیل است که اکثر دانش آموزان این روز ها به دنبال تابستانی موفق با اوج یادگیری هستند. برنامه ای که به آن ها امید و انگیزه ای نو برای کنکور می دهد. ما در برنامه اوج یادگیری به شما نشان می دهیم که قبولی در کنکور و رسیدن به آرزو هایتان کار چندان سختی نیست. تنها کافی است اراده کنید و تابستانی موفق با اوج یادگیری را آغاز نمایید.

مطلب پیشنهادی : روش صحیح مطالعه زبان اوج یادگیری

ما در برنامه اوج یادگیری به شما یادآوری می کنیم که هر مسئله پیچیده ای دارای راه حل ساده ای است و هر موفقیتی دارای مسیر های میانبری می باشد. ما تمام آنچه را که ساله ها حاصل زحمت های فراوان خودمان است، در اختیار شما قرار می دهیم. تجربه ها، آموزش ها و روش ها نوین آموزشی را، تا با آن ها و در کنار ما به آنچه در آرزویش هستید، دست یابید.

تابستانی موفق با اوج یادگیری در کنار اساتید موسسه کنکور آسان است

در میان همه دروس، دروس تخصصی، مخصوصا ریاضی و فیزیک نیاز به زمان بیشتر برای مطالعه دارند. به همین جهت است که دانش آموزان پر تلاش، از همان مقطع دهم از آموزش های امیر مسعودی برای حل مسائل گوناگون و پیچیده ریاضی و فیزیک استفاده می کنند. این تمرین ها در تابستان به اوج خود می رسد. با اتمام مدارس و داشتن وقت بسیار زیاد، می توانید تابستانی موفق با اوج یادگیری داشته باشید. تابستانی که شاید نتوانید در آن به تفریحات چند روزه بپردازید، اما در نهایت نتیجه مطلوبی خواهید گرفت.

مطلب پیشنهادی :برنامه تلویزیونی { اوج یادگیری } و خرید دی وی دی ها

تابستانی موفق با اوج یادگیری را در کنار ما سپری کنید. ما با تیم های مجربی از اساتید، برنامه ریزان، مشاورین و پشتیبان ها، به صورت شبانه روزی در کنار شما هستیم تا بتوانید آینده ای درخشان برای خود به ارمغان بیاورید. این تابستان را هرگز فراموش نکنید. این فرصت های طلایی را از دست ندهید. ما همواره با ایده ها و انگیزه های بسیاری در کنار شما هستیم. اگر برنامه ندارید، اگر انگیزه خود را برای ادامه راه از دست داده اید، اگر از نتیجه کنکور واهمه دارید، نگران نباشید. تمامی این آفت ها با چند جلسه مشاوره ی حرفه ای مرتفع می شود.

سایت کنکور ۹۵

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید کتاب ۹۰۰ تست عربی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس