چگونه بهترین درصد ها را کسب کنید

چگونه بهترین درصد ها را کسب کنید وقتی زمان زیادی تا کنکور باقی نمانده است

چگونه بهترین درصد ها را کسب کنید وقتی زمان زیادی تا کنکور باقی نمانده است

چگونه بهترین درصد ها را کسب کنید

وقتی صحبت از ماه های آخر مانده تا کنکور به پیش می آید، دانش آموزان را استرس خاصی فرا می گیرد. این روز ها و ماه ها دانش آموزان بیش از هر زمان دیگری می اندیشند که چه کنند که در این زمان کم، بهترین نتیجه را بگیرند. در این خصوص و برای اینکه بهترین درصد ها را کسب کنید، ما به شما توصیه هایی می کنیم، که حاصل تجربه ما در خصوص کنکور است. اولین چیزی که باید بدان توجه کنید زمان خواب شما است. اگر شما نیز از آن دسته از دانش آموزانی هستید که شب ها عادت به درس خواندن می باشند، باید بدانید که هر چه سریع تر باید رویه خود را عوض کنید.

مطلب پیشنهادی : موفقیت با مجموعه های استاد حسین احمدی و مهندس امیر مسعودی

چگونه بهترین درصد ها را کسب کنید

دومین توصیه ما به شما این است برای اینکه بهترین درصد ها را کسب کنید، بیشتر خواندن دروس و مطالب جدید به مرور کردن و تست زنی بپردازید. چند ماه مانده تا کنکور دیگر زمان مناسبی برای فراگیری مطالب جدید نیست. بهتر است در این فرصت های باقی مانده تا کنکور از کتاب های تست استفاده کرده و به تمرین روش های تست زنی بپردازید.

توصیه سومی برای شما داریم، استفاده از آزمون های آزمایشی جامع است. این آزمون ها به درستی به شما نشان می دهند، که توانایی شما در چه حدی است. بنابراین نیاز مبرم است که شما در این آزمون ها که توسط موسسه کنکور آسان است هم برگزار می شوند، شرکت کنید.

چگونه بهترین درصد ها را کسب کنید

مطلب پیشنهادی : بهترین پکیج آموزشی برای کدام موسسه است

چگونه بهترین درصد ها را کسب کنید
چگونه بهترین درصد ها را کسب کنید

با موسسه کنکور آسان است، بهترین درصد ها را کسب کنید

چگونه بهترین درصد ها را کسب کنید

اینکه از چه منابعی برای تقویت خود در دروس استفاده می کنید، تا میزان زیادی در اینکه بهترین درصد ها را کسب کنید، موثر است. تمرین کردن و مرور نیز دو فاکتور دیگر برای پیشرفت در این امر هستند. اما آنچه که لازمه ی این سه فاکتور می باشد، زمان کافی و مناسب برای پرداختن به آن ها است. بدین منظور اگر قصد شرکت در کنکور را دارید و دارای هدف بزرگی هستید، از همان پایه دهم به برنامه ریزی و ثبت نام در طرح های آموزشی بپردازید.

یکی دیگر از راه هایی که می توانید بهترین درصد ها را کسب کنید، یادگیری روش های تست زنی و تکنیک هایی است که با کمک آن ها می توانید با کوتاه ترین راه حل ها به پاسخ تست برسید. البته اینکه از چه زمانی به یادگیری روش های تست زنی بپردازید، باید توسط مشاور به شما گفته شود. برای این منظور می توانید با مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است، تماس بگیرید.

چگونه بهترین درصد ها را کسب کنید

داشتن برنامه ریزی سبب می شود که شما کمترین استرس و دغدغه فکری را داشته و با طیب خاطر به درس خواندن بپردازید. همین امر در دراز مدت شما را به فردی منظم، که هدف گرا است، تبدیل می کند. تمامی این مسیر ها شاید در وهله اول جزئی به نظر برسند، اما در عرض سه سال سبب می شوند، که شما بهترین درصد ها را کسب کنید. تمامی این فاکتور ها مهارت هایی هستند که توسط موسسه کنکور آسان است به دانش آموزان آموزش داده می شود.

مطلب پیشنهادی : ۱۱ گام برای موفقیت در برنامه ریزی کنکور

بهترین درصد ها را کسب کنید، حتی اگر تا به امروز با ما همراه نبوده اید

بسیاری از دانش آموزان گمان می کنند که برای تلاش کردن بسیار دیر شده است. معمولا این دانش آموزان کسانی هستند، که سال دهم و یازدهم خود را به بطالت گذرانده اند و هم اکنون از سال دوازدهم شروع به درس خواندن کرده اند.

برای این دسته از دانش آموزان باید برنامه ریزی های خاصی را انجام داد. اما قبل از برنامه ریزی، باید در یک آزمون تعیین سطح شرکت کنند، تا میزان توانایی آنان با هدفشان سنجیده شود. در این مرحله معمولا مشاوران توصیه های لازم را برای اینکه بهترین درصد ها را کسب کنید، به شما می گویند. البته منظور از بهترین درصد ها، بالاترین حد از توانایی شما در فرصت باقی مانده است.

چگونه بهترین درصد ها را کسب کنید

دانش آموزانی که دارای این شرایط هستند، نباید حتی یک روز را هم از دست دهند. هر دقیقه برای آن ها فرصتی طلایی است که باید با برنامه به پیش رود. فرصتی که می تواند منجر به موفقیت شود. برای همین هیچگاه برای تلاش کردن دیر نیست. شما می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین درصد ها را کسب کنید، اگر تلاشتان بیشتر از نا امیدی تان باشد.

چگونه بهترین درصد ها را کسب کنید

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید کتاب ۹۰۰ تست عربی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×