چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم

چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم و از چه منابعی برای موفقیت استفاده کنیم؟

چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم و از چه منابعی برای موفقیت استفاده کنیم؟

دانش آموزانی که برای کنکور 1400 خود را آماده می سازند، هم اکنون در مقطع دهم هستند. پایه ای که زیربنای علمی و مطالعاتی برای مسیری سه ساله است. بسیاری از آن ها تمایل بسیاری به تلاش کردن دارند و پیش خوانی و آمادگی برای کنکور را از تابستان شروع کرده اند. اما برخی دیگر در سردرگمی مدام از مشاوران موسسه کنکور آسان است می پرسند که چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم؟ از کجا شروع کنیم و چه نوع برنامه ریزی را استفاده کنیم؟

 

لیست قیمت

برای کسانی که هدف تعیین نکرده اند

برای این دسته از دانش آموزان که هنوز هدف خود را تعیین نکرده اند، باید گفت؛ که ابتدا به دنبال هدفی برای تلاش کردن باشید و اگر نمی توانید توانایی ها و استعداد های خود را کشف کنید، با مشاوران ما تماس گرفته تا در این زمینه راهنمای شما باشند. آن ها با سوالات هوشمندانه و تخصصی متوجه خواهند شد، که شما به چه موضوعی علاقه مند هستند و شما را در همان مسیر قرار می دهند. سپس به شما آموزش می دهند که چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم و از چه منابعی برای این کار استفاده کنیم.

 

 

چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم
چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم

کنکور 1400 دیگر یک کنکور جدید نیست که سوالات و سرفصل های مهم آن قابل تشخیص نباشد. بلکه می توانید با کمک یک مشاور و پشتیبان، هدفمندتر و پر بازده تر مطالعه کنید. تاکید بر نکاتی که پر سوال تر در کنکور مطرح می شوند، می تواند شانس شما را برای قبولی در رشته مورد نظرتان افزایش دهد. علاوه بر این، شما تا 1400، دو سال دیگر فاصله دارید و می توانید از این زمان به بهترین نحو استفاده کنید. پس پرسیدن اینکه چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم، اولین قدم در مسیری 3 ساله است، که باید از هم اکنون آغازش کنید.

 

مشاوران چه توصیه هایی در مورد اینکه “چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم” دارند؟

بهترین کسانی که می توانند در زمینه درسی به شما کنند، مشاوران تخصصی در رشته خودتان می باشند. این افراد مسیر رفته شما را سال ها پیش طی کرده اند و خوب می دانند که چگونه شما را برای موفق شدن تربیت کنند. مشاوران موسسه کنکور آسان است با معرفی بهترین منابع آموزشی، ارائه بهترین برنامه های آموزشی و پشتیبانی های حرفه ای، گامی فراتر برای موفقیت شما برداشته اند.

 

برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰کنکور آسان است

پکیج های اموزشی موسسه

پکیج های آموزشی موسسه، که برای هر سه مقطع و هر سه رشته نظری تهیه شده اند، برای پیش خوانی، تست زنی، بازآموزی و مرور، تدوین شده اند. این بسته ها دغدغه شما را برای اینکه چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم؛ را از بین برده و با کارآمدی 100 درصدی، بازده یادگیری شما را در این سه سال افزایش می دهند.

هر دانش اموزی که خواستار قبولی در کنکور است

اینطور بهتر است توضیح دهیم، هر دانش آموزی که خواستار قبولی در کنکور است، نباید حتی یک روز را هم از دست دهد. این دانش آموزان می بایست در تمام طول این 3 سال با برنامه ریزی و پشتکار فراوان، خود را برای کنکور آماده سازند. داشتن برنامه و هدف یک نیروی محرکه است، که در زمان خستگی و ناامیدی می تواند شما را رو به جلو ببرد.

نقش مشاور در این مدت حیاتی است

به همین دلیل، نقش مشاور در این مدت بسیار حیاتی است. علاوه بر مشاوران، پشتیبان ها نیز، به ما آموزش دهند که چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم. تمامی این خدمات و خواسته ها، تنها در گرو تماس با مشاوران موسسه کنکور آسان است، می باشد. پس تعلل را کنار گذاشته و برای آینده خود، قدمی بردارید.

از چه زمانی و چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم؟

اینکه از چه زمانی برای کنکور خود را آماده کنیم، چندان مهم نیست؛ بلکه چیزی که مهم است، میزان انرژی شما برای ادامه مسیر تلاش است. برای این منظور هرگز فکر نکنید که دیر است. شما می توانید با تلاش و تمرکز بسیار، حتی در سال آخر هم موفق شوید. اما داشتن زمان به منزله تمرین بیشتر و آمادگی بیشتر است. از این رو به شما توصیه می کنیم که کنکوری خواندن را از همان مقطع دهم آغاز کنید.

همزمان با مدرسه روش های تست زنی را تمرین کنید

در این صورت می توانید همزمان با مدرسه روش های تست زنی را تمرین کرده و سرعت عمل خود را در این زمینه افزایش دهید. پس بار دیگر که از خود پرسیدید که چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم، ابتدا به هدف و زمان خود توجه کنید، سپس مطابق با آن، با مشاور خود تماس گرفته و از وی برنامه ای مطابق با شرایط خود درخواست کنید. با این روش قطعا می توانید، بهترین نتیجه را دریافت کنید.

برنامه ریزی امیر مسعودی کنکور آسان است

 

در هر سالی که به کنکور نزدیک می شودی باید بیشتر و بیشتر خود را برای ازمون اماده سازید

هر مرحله و هر سالی که به کنکور نزدیک می شوید، باید بیشتر و بیشتر خود را برای این آزمون آماده سازید. این آمادگی در گرو تسلط بر مطالب، سرعت عمل تست زنی و مدیریت استرس است. بسیار دیده شده که دانش آموزان با اینکه آمادگی بسیاری برای کنکور دارند، اما نتیجه چندان جالبی از آن دریافت نمی کنند. دلیل این امر تنها در حالات روحی و روانی آن ها نهفته است.

عدم تمرکز ، نداشتن اعتماد به نفس و اضطراب

عدم تمرکز، نداشتن اعتماد به نفس و اضطراب و استرس، سمومی هستند که ذهن دانش آموزان و داوطلبان را به هم ریخته و آن ها را در موقعیت های بسیار بدی قرار می دهد. لزا برای از بین بردن و تسلط بر این حالات، نیاز به زمان و مشاور دارید. برای همین هم در پاسخ به این سوال که “چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم؟”، ما تنها درس خواندن را پیشنهاد نمی کنیم. زیرا زمانی که شما روحیه ای قوی داشته باشید، به راحتی از پس ساعات فشرده مطالعه بر می آیید.

کنکوری ها به ما بگویید که چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم؟

یکی از مسیر های موفقیت، قرار گرفتن در راهی صحیح است، که قبلا توسط افراد دیگر هموار شده باشد. مسیری امن که در آن تمامی عوامل موفقیت به راحتی قابل دسترس باشند. قطعا نفرات برتر کنکور تمامی کتاب های موجود در بازار را مطالعه نکرده اند. آن ها به صورت هدفمند و تنها زمان خود را برای مطالعه منابع کارآمد صرف کرده اند.

 

در حقیقت نیازی نیست که ما هم تمام اشتباهات دیگران را تکرار کنیم، تا به قبولی در کنکور برسیم. فقط باید به مسیر حرکت آن ها توجه کرده و به توصیه هایشان گوش دهیم. یکی از راه های برقراری ارتباط با این دسته از افراد، مشاوران موسسه کنکور آسان است، می باشد.

مشاوران، ما را به نفرات برتر کنکور وصل کرده، تا بتوانیم از تجربیات آن ها استفاده کنیم و بپرسیم که چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم؟ علاوه بر این، آن ها منابع صحیح را در اختیار ما قرار داده و با ارائه بهترین برنامه ریزی های تخصصی، بازده ای عملکردمان را افزایش می دهیم.

رازهای موفقیت در مطالعه

 

مشاوران ، ما را به نفرات برتر کنکور وصل می کنند

پاسخ این افراد، کلید موفقیت است. آن ها اشتباهات خود را، ترفند ها و تکنیک هایی که از آن ها برای مطالعه استفاده کرده اند، از نحوه تمرکز کردن بر مطالب و… را برای ما تشریح می کنند. آنها می گویند که چگونه برای کنکور 1400 آماده شویم و از چه منابعی استفاده کنیم.

 

برقراری ارتباط با نفرات برتر کنکور، تنها از عهده موسسه کنکور آسان است بر می آید. برای این امر نیز، لازم است که ابتدا با مشاوران ما تماس گرفته و نام خود را در یکی از طرح های این موسسه ثبت کنید، تا بعد از آن، خدمات موسسه که یکی از آن ها، برقراری تماس با نفرات برتر کنکور است، برایتان میسر شود.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { مشاوره } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×