نکات خواندنی و آماری از داوطلبان کنکور تجربی 98

نکات خواندنی و آماری از داوطلبان کنکور تجربی 98

نکات خواندنی و آماری از داوطلبان کنکور تجربی 98

نکات خواندنی و آماری از داوطلبان کنکور تجربی 98

🎯 میانگین پاسخگویی به درس ریاضی در سال 97، 8/5 درصد و در سال 98، 6/7 درصد بوده است؛ به عبارت دیگر، داوطلبان سال 98 گروه آزمایشی­ علوم تجربی، در مجموع، درس ریاضی را بدتر از سال گذشته پاسخ داده‌اند؛

 

میانگین پاسخ صحیح به سوالات زیست شناسی

🎯 میانگین پاسخ صحیح به سؤالات زیست‌شناسی در سال 97، 12/5 درصد و در سال 98، 14/8 درصد بوده است؛ یعنی داوطلبان سال 98 درس زیست‌شناسی را بهتر از سال 97 پاسخ داده‌اند.

 

 

دو درس زبان و ادبیات فارسی

🎯 در دو درس زبان و ادبیات فارسی و زبان خارجی، شاهد تراکم بیشترین تعداد داوطلبانی هستیم که به تمامی سؤال‌ها پاسخ منفی داده و درصد 33- درصد را کسب کرده‌اند؛ داوطلبانی که تصور کرده‌اند می‌توانند در این دو درس، تنها با تکیه بر اطلاعات عمومی خود، حداقل به چند سؤال پاسخ صحیح بدهند!

لیست قیمت

نکات خواندنی و آماری از داوطلبان کنکور تجربی 98

هم چنین تعدادی از داوطلبان عادت دارند همه سوال های یک درس را پاسخ دهند

🔰 همچنین تعدادی از داوطلبان عادت دارند که به همۀ سؤال‌های یک درس پاسخ دهند، و چون به سؤال‌هایی هم که کاملاً مسلط نیستند پاسخ می‌دهند و نمرۀ منفی کسب می‌کنند، تاثیر پاسخ‌های صحیح آنها از بین می‌رود.

 

قرار نیست که به 100 درصد سوال ها پاسخ دهید

🔰قرار نیست که به 100 درصد سؤال‌های آن پاسخ دهید تا قبول شوید، بلکه باید در مقایسه با سایر داوطلبان، وضعیت بهتری داشته باشید

 

📈 نکاتی جالب از 1000 نفر برتر کنکور تجربی 98 🔻

پاسخ صد درصدی به سوال ها 

🌀 بسیاری از داوطلبان تصور می‌کنند برای اینکه جزو نفرات برتر آزمون سراسری باشند، باید در چند درس به 100 درصد سؤال‌ها پاسخ صحیح دهند یا حتی تصور می‌کنند که اگر در یک درس به 100 درصد سؤال‌ها پاسخ صحیح دهند، یک صفر از رتبه‌شان می‌افتد!

میانگین داوطلبان برتر در همه دروس ازمون سراسری به طور نسبی یکسان است

🌀 میانگین داوطلبان برتر در همۀ دروس آزمون سراسری، به طور نسبی یکسان است؛ به عبارت دیگر، داوطلبان برتر، برای موفقیت و کسب درصد خوب در همۀ دروس تلاش می­کنند.

 

نکات خواندنی و آماری از داوطلبان کنکور تجربی 98

در میان هزار نفر اول داوطلبانی هستند که در یک درس درصد خوبی کسب نکرده اند

🌀در میان هزار نفر اول کشور، معدود داوطلبانی هستند که در یک درس درصد خوبی کسب نکرده‌اند. این افراد به احتمال قوی در سایر درس‌ها نمره بسیار بالایی کسب کرده‌اند؛ برای مثال، داوطلبی که در درس زبان خارجی 7/18 درصد کسب کرده است، بی‌شک، در سایر درس‌های عمومی و اختصاصی، درصد بالایی کسب کرده که توانسته است جزو نفرات برتر کشوری گروه آزمایشی­ علوم تجربی باشد./سازمان سنجش

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی در مورد کنکور تجربی 98 شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { کنکور تجربی 98 } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس