موفقیت با مهندس امیر مسعودی

موفقیت با مهندس امیر مسعودی

  1. موفقیت با مهندس امیر مسعودی

موفقیت با مهندس امیر مسعودی خیلی لذت بخشه. امیر مسعودی را کمتر دانش آموزی است که نشناسد؛ ولی دلیل اینکه امیر مسعودی این در این حد توانسته توجه دانش اموزان را به خود جلب کند چیست ؟ تدریس های کم نظیر و هیجان انگیز ایشان آن هم برای دروسی سخت مثل ریاضی و فیزیک که جز دروس سخت و دغدغه های دانش آموزان پشت کنکوری بوده باعث شده تا مهندس امیر مسعودی به عنوان یکی از برترین معلم های این دروس به خصوص در زمینه ی تست زنی کنکور شناخته شود.

موفقیت دانش آموزان با تدریس های مهندس امیر مسعودی در سالهای گذشته باعث شده تا افراد زیادی به جای مطالعه ی چندین منبع و خسته کردن خود به راحتی با تدریس های ایشان خود را جلو ببرند و موفقیت خود را تضمین کنند.

موفقیت با مهندس امیر مسعودی
موفقیت با مهندس امیر مسعودی

روش تدریس مهندس امیر مسعودی

درسهایی  که در آنها مسئله و حل و تحلیل وجود دارد اکثرا باعث می شوند که درصدها پایین رود و رتبه ی فرد بالا باشد؛ ولی مدت زیادیه که با روش هایی تکنیکی و فوق سریع و متفاوت این گونه دروس نیز برای دانش آموزان راحت شده اند.

بعضی وقتها میشه  گفت حتی راحت تر از دروس حفظی! امیر مسعودی به جای اینکه با روش های معمول و زمان بر اقدام به آموزش تست زنی کند، یک ابتکار بسیار خلاقانه و ساده را به کار می گیرد و در هر مبحث چندین راهکار عالی برای تشخیص گزینه ی صحیح به دانش آموز می دهد. برای این کار، از روش های رمز نگاری، حذف گزینه ها و مشخص کردن نکته ی تست در زمانی کم و ماهرانه گزینه ی صحیح را مشخص کرده و تست های مشکل را نیز به راحتی حل می کند.

این نحوه ی تدریس مهندس امیر مسعودی جدا از اینکه قادر است حل تست های مباحث مختلف را به دانش آموز آموزش دهد.  می تواند یک شکل تفکر صحیح را نیز به او بیاموزد. به مرور دانش آموز تحلیل کردن را فرا می گیرد و می تواند به صورتی دیگر و غیر حفظی اقدام به مطالعه ی دروس خود کند.

 

استفاده از تدریس های مهندس امیر مسعودی برای موفقیت

دانش آموزانی که به دنبال موفقیت در کنکور و امتحانات خود هستند منابع آموزشی خوب را پیدا میکنند و از آن نهایت بهره را می برند. برای استفاده از تدریس های مهندس امیر مسعودی در زمینه ی دروس زیرگروه ریاضی و فیزیک می توان در سایت مربوط به ایشان وارد شد یا با شماره تماسهای مربوطه تماس گرفت و هر کدام را که مورد نیاز است تهیه کرد. این منابع شامل دی وی دی هایی است که شما می توانید در هر زمانی که دوست داشتید خود را به کلاس درس مهندس امیر مسعودی دعوت کنید و مطالب مورد نیاز خود را بیاموزید.

موفقیت با مهندس امیر مسعودی
موفقیت با مهندس امیر مسعودی

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی  مهندس امیر مسعودی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { برنامه ریزی امیر مسعودی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس