مطالعه همه درس ها در چهار ماه

مطالعه همه درس ها در چهارماه با این روش ها

می خواهیم بدانم با چه روشی و چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم؟

مطالعه همه درس ها در چهارماه

 

اینکه به هر دلیلی نتوانسته اید از فرصت های گذشته خود استفاده کنید، باعث می شود که شما نتوانید به اندازه رقیبان خود موفق شوید. اما هرگز جایگاه تلاش کردن را فراموش نکنید. زیرا که یادگیری تنها، یک سوال درست هم، می تواند جایگاه شما را در کنکور هزاران رتبه جا به جا کند. از این رو مدام با خود نگویید، چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم؟ بگویید با چه روشی درس بخوانم و چه کسی می تواند در این زمینه کمکم کند.

لیست قیمت

هر ثانیه را همانند طلا بدانید مدیر

اگر واقعا قصد قبولی در کنکور را دارید و تنها زمان کمی برای تلاش کردن فرصت باقیست، بهتر است هر ثانیه آن را همانند طلا با ارزش دانسته و از آن به بهترین نحو استفاده کنید. شاید پرسیدن این سوال که “چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم” به شما استرس بسیاری وارد کند، از این رو به شما توصیه می کنیم که تنها به مسیر مانده تا کنکور فکر کنید و همراه با یک مشاور، این دوران را سپری کنید.

مطالعه همه درس ها در چهارماه

داشتن منابع کارامد می تواند بازده تلاش شما را افزایش  دهد

قطعا داشتن منابع کارآمد می تواند بازده تلاش شما را افزایش دهد. از این رو قبل از تهیه هر منبعی، با یک مشاور تماس گرفته و بعد از امتحان تعیین سطح نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید. در حقیقت با چهار ماه زمان، نمی توان بر تقویت نقاط ضعف تمرکز کرد، بلکه باید به سراغ نکات قوت خود رفته و آن ها را تمرین کنید. هر بار برای افزایش روحیه خود، مصاحبه افراد نخبه در در مورد اینکه “چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم” را تماشا کنید. بدانید و مطمئن باشید که شما تنها نیستید و بسیاری نیز همانند شما تنها 4 ماه و شاید کمتر هم فرصت دارند. تنها تفاوت شما با دیگران، در ناامید نشدن و تلاش کردن است.

 

مطالعه همه درس ها در چهار ماه
مطالعه همه درس ها در چهار ماه

چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم در حالی که پایه ای ضعیف دارد؟

داشتن پایه ی ضعیف علمی یکی از چالش برانگیز ترین برنامه و منابع درسی را می طلبد. زیرا که این افراد باید ابتدا هدف خود را تعیین کرده و سپس با توجه به هدف خود، به بازآموزی نکاتی که فراموش کرده اند و یا یاد نگرفته اند، بپردازند. حال گمان کنید که فرصت ناچیزی تا کنکور مانده است و شما بسیاری از کتاب ها را نخوانده اید. چه می کنید؟ آیا کنکور را به سال بعد موکول می کنید؟ و یا اینکه مانند افراد موفق از هر لحظه خود استفاده کرده و قدمی برای موفقیت بر خواهید داشت؟

بیشتر بخوانید!
ساماندهی سهمیه‌های کنکور برای ۱۴۰۰ اماده است

 

برنامه ریزی ۱۲۰ روزه

مطالعه همه درس ها در چهارماه

چگونه در چهار ماه تمام درس ها را بخوانم

قطعا دانش آموزان و افراد ضعیف با خود خواهند گفت که چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم در حالی که هیچکدام از کتاب هایم را تمام نکرده ام؟ چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم وقتی که مهارتی در تست زنی کسب نکرده ام؟

هم بسته ها و برنامه ریزی هایی تهیه کردیم

خوشبختانه ما در موسسه کنکور آسان است برای این دسته از دانش آموزان و داوطلبان کنکور هم بسته ها و برنامه ریزی هایی تهیه کرده ایم. ما با تیم مشاوره ای خود در صدد آن هستیم که همه گروه های آموزشی را تحت حمایت و پشتیبانی قرار داده، تا بتوانند در این فرصت 4 ماهه، بهترین نتایج را کسب کنند. در حقیقت بسته های آموزشی مخصوصی برای این دانش آموزان تهیه کرده ایم که می تواند زمان از دسته رفته را برای آن ها جبران کند. پس بار دیگر که سوال چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم در ذهنتان نقش بست، با مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است تماس گرفته تا آن ها را شما را از این سردرگمی نجات دهند.

مطالعه همه درس ها در چهارماه

چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم در حالی که برنامه ریزی ندارم؟

بهترین راه کار برای مواقعی که کار های بسیاری برای انجام دارید، اما زمانتان محدود است، داشتن برنامه ریزی پر بازده و اختصاصی است. در این حالت شما از کمترین زمان، بیشترین استفاده را خواهید برد. برنامه ریزی های تخصصی نگرانی شما را در مورد اینکه چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم، رفع می کند. به شما نشان می دهد که می توانید مانند سایر دانش آموزان در بازه زمانی کوتاه، به نتیجه مطلوب خود برسید. در این برنامه ریزی ها، هر دی وی دی آموزشی، در یک زمان معین برای تماشا کردن، انتخاب شده است و شما تنها باید به توصیه های مشاور خود توجه کرده و در این بازه زمانی با حداکثر تمرکز، به یادگیری بپردازید.

بیشتر بخوانید!
محدودیت معافیت تحصیلی در آزمون ۹۹ هم لحاظ شد

 

برنامه ریزی امیر مسعودی کنکور آسان است

بازه زمانی چهارماهه کنکور

بازه زمانی 4 ماهه تا کنکور، زمانی است که اغلب بسته های جمع بندی توصیه می شود. اما اگر شما از آن دسته از دانش آموزانی بوده اید که پایه علمی قوی داشته اید، اما اکنون نکات بسیاری را فراموش کرده اید، می توانید با صلاح دید مشاور خود، بسته های آموزشی مربوط به آن درس را تهیه کرده و خود را در آن زمینه، تقویت کنید. در حقیقت اینکه چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم انتظار قابل قبولی نیست. باید از خود بپرسید، چگونه می توانم در 4 ماه بیشترین بازده مطالعاتی را داشته باشم. قطعا خواندن بدون تمرین کردن، ارزش چندانی ندارد. از این رو است که مشاوران ما، بر یادگیری بسته های تست زنی و جمع بندی تاکید می کنند.

مطالعه همه درس ها در چهارماه

برنامه ریزی چهار ماهه 

برنامه ریزی های 4 ماهه ی آخر منتهی به کنکور، بسیار فشرده و حیاتی هستند. در این چهار ماه، از دانش آموزان 4 آزمون جامعه گرفته می شود، تا آن ها سطح تسلط خود را بسنجند. اما بیشتر این دانش آموزان با اینکه یک سال تلاش کرده اند، نتیجه دلگرم کننده ای از اولین آزمون خود نمی گیرند. همین امر باعث می شود که ناامید شده و تلاش مضاعفی از خود نشان ندهند. در صورتی که این یک امر طبیعی است و شما قرار است در این 4 ماه، به مرور و تست زنی مطالب بپردازید. پس نگران نباشید که چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم؛ ما برای شما برنامه های ویژه ای در نظر گرفته ایم.

می خواهم بدانم چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم و بهترین نتیجه را دریافت کنم؟

یادگیری نیاز به زمان دارد. همچنین یادگیری در گرو تمرین کردن صورت می گیرد. در حقیقت اینکه شما تمام کتاب ها را بخوانید؛ و سپس به سراغ تست زنی بروید، کاری بس اشتباه است. برای همین در 4 ماهه آخر منتهی به کنکور، بهتر است بیشتر زمان خود را به تست زنی پرداخته و نکاتی را که در آن ها ضعف دارید را برطرف سازید. قطعا وسوسه خواهید شد که چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم؛ باید به شما گوشزد می کنیم، که یادگیری دوباره را لغو کنید و به جای آن به تست زنی بپردازید. اینکه شما تنها سه مطلب از یک کتاب را خوب یاد گرفته باشید؛ به مراتب بهتر از خواندن تمام مطالب کتابی است که نمی توانید حتی یک تست صحیح از آن را حل کنید.

بیشتر بخوانید!
دی وی دی های کنکور آسان است را اورجینال را خرید کنید

 

همواره در خاطر داشته باشید، کیفیت بهتر از کمیت است. بسیار دیده شده است که افرادی چندین بار کتاب ها را مرور می کنند، اما حتی به تمرین یک تست هم نمی پردازند و به خیال خودشان، 4 ماه آخر را تنها به تست زنی خواهند پرداخت. برای این دسته از عزیزان بر حسب تجربه عرض می کنیم، شما اگر به تست زنی نپردازید، نمی توانید راه حل های آموزش دیده را تمرین کنید. اگر تست زنی نکنید، نمی توانید در زمان استاندارد یک سوال را حل کنید. اینها تماما تکنیک هایی است که با گذر زمان در ذهن تثبیت می شود. پس مدام نگویید که چگونه در 4 ماه تمام درس ها را بخوانم؛ بگویید مشاوران موسسه کنکور آسان است چه برنامه ای برای این چهار ماه دارند

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { برنامه ریزی چهار ماهه } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×