قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

در موسسه اوج یاد گیری یا همان انتشارات گیلنا خرید دی وی دی های آموزشی به ا ین صور می باشد که داوطلبان با برقراری ارتباط با مشاورین موسسه می توانند دی وی دی های آموزشی را تهیه کنند .

شما می توانید دی وی دی های اموزشی را به صورت فصل به  فصل تهیه کنید . با این کار می توانید با توان مالی کم هر خرید بکنید ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر بخواهید به این صورت خرید کنید دیگر نمی توانید از مشاوران اوج یادگیری بهره مند شوید و هم چنین دیگر امکان استفاده از پشتیبان و مزایای دیگر اوج یادگیری را نخواهید داشته .

لیست قیمت نظام جدید کنکور آسان است

پولی که خرج می کنید در مقابل چیزی که به دست می اورید ناچیز است

شاید در ظاهر پول کمی بپردازید ولی اگر از دست دادن این همه مزایا را در کنار این پول کم بگذاریم خواهیم دید که شما در حقیقت پول خیلی بیشتری می پردازید . اگر شما دی وی دی های اوج یادگیری را به صورت کامل تهیه کنید می توانید از پشتیبانی و مشاوره رایگان هم برخوردار شوید . در حالی که با خرید به صورت سرفصلی دیگر این پشتیبانی و مشاوره را ندارید و اگر می خواهید پشتیبان و مشاور داشته باشید باید هزینه ان را به صورت جداگانه بپردازید .

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری
قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

 

همه دی وی دی ها دارای یک محتوا نیستند بعضی از درس ها حجیم تر هستند ، بعضی از درس ها سبک تر هستند ، از طرفی بعضی از دی وی دی ها آموزشی هستند و بعضی از دی و دی ها روش های تست زنی و جمع بندی هستند  . این همه تفاوت درنوع و محتوای دی وی دی های اوج یادگیری باعث شده است که قیمت دی وی دی های اوج یادگیری برای هر دی وی دی متفاوت باشد .

 

بهترین راه کاهش قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

یکی از ارکان موفقیت برنامه است ، محال است شما بدون برنامه ریزی به موفقیت برسید . علاوه بر برنامه ریزی بسیار مهم است که منابعی که برای درس خواندن انتخاب می کنید  منابع خوبی باشند . یکی از کارهایی که کنکور اسان است انجام داده است این است که برای دوره های زمانی مختلفی تا کنکور برنامه ریزی های مختلفی تهیه کرده است. تمام این برنامه ریزی ها را متخصصان زبده ی کنکور اسان است تهیه کرده اند. متخصصان کنکور اسان است در زمینه برنامه ریزی برای کنکور از مهارت و تجربه بسیار زیادی برخوردار می باشند .

 

برنامه هایی که متخصصان کنکور آسان است تهیه می کنند شامل نحوه زمان هایی می باشد که داوطلب باید به تماشای دی وی دی های اموزشی بپردازد هم چنین در این برنامه ها زمان های تست زنی و زمان هایی را که داوطلب باید کتاب را مطالعه کند ذکر شده است .

 

اوج یادگیری دهم

یکی از راه هایی که می توانید قیمت دی وی دی ها را کاهش دهید این است که با مشاور موسسه مشورت کنید و منابع را کم کم و مطابق با برنامه ی خود تهیه کنید .

بیشتر بخوانید!
سال دهم تست هم بزنم

موسسه کنکور اسان است در بعضی از روزها مانند نوروز یا حتی روزهایی پایانی تا کنکور بعضی از اموزش ها را به صورت هدیه در اختیار داوطلبان کنکور قرار می دهد که می توانید نسبت به تهیه ی این آموزش ها اقدام کنید.

بسته ها را در زمان مناسب خود تهیه کنید

اگر بتوانید هر بسته آموزشی را در زمان مناسب خود تهیه کنید این کار در هزینه های شما بسیار موثر می باشد . مثلا اگر جز کسانی هستید که موفق به تمام کردن درس های خود تا پایان اسفند نشدید می توانید بسته های جمع بندی را تهیه کنید و از این بسته ها استفاده کنید . بسته های جمع بندی بهترین بسته های اموزشی برای یک زمان کم برای کنکور می باشد . شما با خرید بسته های جمع بندی در حقیقت به راحتی می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید .

کاهش قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

کاهش قیمت دی وی دی های اوج یادگیری از طرق مختلفی امکان پذیر می باشد که ما در بالا برخی از راه ها را برای شما ذکر کردیم . اما نگران هزینه که برای دی وی دی های اوج یادگیری می کنید نباشد . هر وقت یاد به فکرتان امد قیمت دی وی دی اموزشی یادگیری اسان زیاد است یاد سودی بیفتید که از این دی وی دی های اموزشی به دست می اورید .

مشاوره رایگان جهت خرید محصولات اوج یادگیری { کنکور آسان است }

 

در حقیقت شما برای این کنکور موفق شوید هزینه ی بسیاری را پرداخت می کنید. شما به مدت چند سال از لذت های خود می زنید ، از رفت و امد با خانواده می زنید ، از ورزش و گردش با دوستان می زنید تا در کنکور نتیجه ی خوبی به دست بیاورید . پس می ارزد که هزینه مالی این چنینی را برای کسب موفقیت بکنید . چرا که اگر این هزینه را نکنید و از سطح علمی خوبی برای کنکور برخوردار نشوید ، تمام تلاش ها و سختی هایی که کشیده اید به هدر خواهید رفت و مجبور هستید یک سال دیگر هم این سختی را تحمل کنید .

پس ارزش ان را دارد که این هزینه را انجام بدهید تا به موفقیتی که دلتان می خواهد برسید .

 

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری بر چه اساسی است.

شاید شما از تدریس یکی از اساتید کنکور آسان است خوشتان نیاید ولی اصلا نگران نباشید . عوامل موسسه کنکور آسان است فکر این را هم کرده اند . حتما تا حالا دیده اید که تمامی دروس در کنکور آسان است توسط دو استاد تدریس می شوند . می دانید علت ان چیست ؟ موسسه کنکور اسان است دقیقا به خاطراین که داوطلب در انتخاب استاد دستش باز باشد ، این کار را انجام می دهد . با این کار داوطلب دیگر محدود به یک استاد نمی شود و به راحتی می توانید از میان اساتید ، استاد مورد علاقه ی خود را پیدا کند .

بیشتر بخوانید!
اوج یادگیری دهم

انتخاب اساتید برای تدریس درس های کنکور

یکی از نکته های  دیگری که در انتخاب اساتید برای تدریس درس های کنکور آسان است در نظر گرفته شده است . پیش زمینه داوطلبان کنکور می باشد . همان طور که می دانید همه از نظر درسی در یک سطح نیستند پس نمی شود یک استاد برای همه داوطلبان تدریس کند. بعضی از اساتید برای داوطلبان قوی وبعضی ازاساتید برای داوطلبان ضعیف تر تدریس می کنند .

قیمت تدریس هر استاد با استاد دیگر فرق دارد

به همین علت است که قیمت تدریس هر استاد با استاد دیگر فرق می کند.یا دروس عمومی را در نظر بگیرید.همان طور که می دانید درس های عمومی محتوای بسیار زیادی دارد و هر فصل از دروس عمومی در کنکور ارزش متفاوتی نسبت به فصول دیگر در کنکور دارد . موسسه کنکور اسان است با توجه به اهمیت هر درس عمومی در کنکور و هم چنین محتوای اموزشی ان درس دی وی دی های اموزشی مختلفی با حجم های اموزشی متفاوتی تولید می کند که قیمت هر دی وی دی با دی وی دی دیگر متفاوت می باشد .

قیمت محصولات اوج یادگیری

برای مثال در درس زبان انگلیسی ، این درس را به چهار دسته تقسیم کرده اند که عبارت است  گرامر ، لغت ، ریدینگ ، این دسته بندی برای همه مقاطع تحصیلی انجام شده است مثلا ریدینگ دهم ، ریدینگ یازدهم ، کلوز دوازدهم و……… خوب قیمت هر کدام از این بخش ها بسته به محتوای دی وی دی  مربوطه متفاوت می باشد .

قیمت جمع بندی ها 

موسسه کنکور اسان است برای هردرس قسمت جمع بندی هم تولید می کند که هرجمع بندی که برای هردرس تولید می شود دارای قیمت های متعددی می باشد .از طرفی تولید دی وی دی های اموزشی همراه با دی وی دی های روش های تست زنی باعث شده است که قیمت دی وی دی های اوج یادگیری به صورت غیر مستقیم کاهش داشته باشد.

دی وی دی های اموزشی برای درس دین و زندگی نیز تولید می شود و تولید دی وی دی های اموزش دین و زندگی به صورت هر سال می باشد . به این صورت که برای دین و زندگی هر سال دی وی دی تولید می شود .

دی وی دی های قرابت معنایی

هم چنین برای درس ادبیات هم دی وی دی های قرابت معنایی تولید می شود. شما در بخش عمومی برای خرید دی وی دی های اموزشی لازم نیست هزینه ی بسیار زیادی بپردازید و اگر یه برنامه ریزی صحیح داشته باشید می توانید ان ها را خریداری کنید

ایا تهیه ی بسته های تست زنی به تنهایی ، برای کاهش قیمت خرید دی وی دی های اوج یادگیری صحیح می باشد .

شاید این فکر به ذهنتان خطور کند که شما در مدرسه اموزش های لازم را دیده اید و دیگر نیازی به اموزش ندارید و فقط روش های تست زنی می تواند شما را از سد کنکور رد کند . ولی سخت در اشتباه هستید چرا که اموزش هایی که در کلاس های درس دیده اید با اموزش هایی که در دی وی دی های اموزشی وجود دارد بسیار متفاوت می باشد. شما چیزهایی را در دی وی دی های اموزشی خواهید یافت که در کلاس های درس به شما یاد نداده اند .

بیشتر بخوانید!
معرفی رشته طراحی لباس

روش های تست زنی

از این گذشته درست است که روش های تست زنی دارای اموزش هم می باشند ولی برخی از روش هایی که در روش های تست زنی استفاده می شوند بر پایه ی آموزش هایی می باشد که در دی وی دی های اموزشی  ارائه شده است . پس می شود گفت که دی وی دی های اموزشی اوج یادگیری و دی وی دی های روش های تست زنی اوج یادگیری مکمل هم می باشند و در کنار هم می توانند شما را به هدفتان نزدیک کنند .

پس بنابراین بهترین کار این می باشد که شما دی وی دی های اموزشی اوج یادگیری را به صورت کامل تهیه کنید تا از اموزش ها و روش های تست زنی کامل برخوردار شوید .

برنامه کنکور آسان است

برنامه هایی که مشاوران کنکور اسان است طراحی می کنند بر اساس دی وی دی های اموزشی می باشد . برخی از دی وی دی های اموزشی پیش نیاز دی وی دی های اموزشی دیگر می باشند و برخی دیگر در باید در کنار هم دیده شوند تا اثرگذار باشند . برای همین تهیه ی منابع به صورت کامل ضروری و الزامی می باشد .

اگر شما دی وی دی های اموزشی را به صورت کامل تهیه نکنید . ممکن است در برنامه ریزی که دریافت می کنید دچار مشکل شوید . چون نمی توانید چیز دیگری را جایگزین این دی وی دی اموزشی کنید .کتب درسی یا منابع تست زنی یا حتی جزوه هایی که در کلاس نوشته اید هیچ کدام نمی توانند جایگزین دی وی دی های اوج یادگیری شوند پس تهیه کامل منابع برای اجرای برنامه ها الزامی می باشد .

از طرفی شما با تهیه کامل منابع اوج یادگیری همه چیز را به صورت یک جا دارید . و دیگر لازم نیست وقت اضافه ای برای سر وکله زدن با کتاب های تست ، یا منابع دیگر هدر دهید . در حقیقت شما به تهیه کامل منابع کنکور آسان است در وقت خود تا حد بسیار زیاد صرفه جویی می کند چرا که دی وی دی های اموزشی اوج یادگیری همه چیز را به صورت جامع و کامل در کمترین زمان ممکن به شما یاد می دهند

جهت دریافت قیمت دی وی دی های اوج یادگیری با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {قیمت اوج یادگیری } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

 

۲ c دیدگاه ها

  1. سلام. من پکیج تست زنی مهندس امیر مسعودی را تهیه کردم. بسیار عالی بود. الان قصد تهیه شیمی عارف ربیعیان و دینی استاد احمدی از موسسه کنکور آسان است را دارم . لطفا راهنماییم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×