شهریه پزشکی پردیس خودگردان (کنکور آسان است)

شهریه پزشکی پردیس خودگردان (کنکور آسان است)

 

شهریه پزشکی پردیس خودگردان

 

تحصیل در رشته پزشکی دوره پردیس خودگردان یا بین الملل با پرداخت شهریه ممکن می باشد . شهریه پزشکی پردیس خودگردان توسط هیئت امنای هر دانشگاه تعیین می شود و از طریق سایت رسمی هر دانشگاه اطلاع رسانی می شود و هر ساله به میزان ۱۰ الی ۱۵ درصد به میزان مبلغ شهریه این دوره افزوده می شود .

دانشگاه های سراسری مطابق سال های گذشته در دوره پردیس خودگردان ( بین الملل ) در رشته ی پزشکی اقدام به جذب دانشجو در قبال دریافت شهریه کرده اند . از آنجایی که دوره پردیس بین الملل یا همان پردیس خودگردان برای رشته های پر طرفداری همچون پزشکی با هدف دریافت شهریه تاسیس شده است ، داوطلبان بسیاری دارد که موفق به کسب رتبه قبولی پزشکی روزانه کنکور سراسری نشده اند .

بر این اساس داوطلبانی که فقط قصد قبولی رشته پزشکی را در کنکور سراسری دارند در فرم انتخاب رشته کنکور ۹۹ خود می توانند رشته محل های پزشکی پردیس خودگردان را قرار دهند در نتیجه این دسته از داوطلبان لازم است از شهریه پزشکی پردیس خودگردان اطلاع یابند . در ادامه این مقاله جدول میزان شهریه پزشکی پردیس خود گردان ۹۹ – ۱۴۰۰​ ارائه شده است .

میزان شهریه پزشکی پردیس خودگردان ۹۹ – ۱۴۰۰

با توجه به اینکه در حال حاضر جدول شهریه پزشکی پردیس خودگردان در سال ۹۹ منتشر نشده برای راحتی داوطلبان کنکور ۹۹ ، در ادامه جدول حداقل و حداکثر شهریه دکتری پزشکی پردیس خودگردان ۹۹ – ۱۴۰۰ را بر اساس افزایش شهریه ۱۰ الی ۱۵ درصدی جدول شهریه ۹۸ – ۹۹ قرار داده ایم  :

 

( شهریه مقطع دکترای حرفه ای پزشکی پردیس خودگردان دانشگاه های علوم پزشکی ۹۹ – ۱۴۰۰ ( ریال
رشته شهریه ثابت متغیر
کمبود یا جبرانی و اختصاصی اختیاری دروس پایه دروس اختصاصی
واحد نظری واحد عملی واحد نظری واحد عملی واحد نظری واحد عملی آزمایشگاه واحد کار آموزی واحد پایان نامه
حداقل حداکثر حداقل حداکثر حداقل حداکثر حداکثر حداقل حداکثر حداقل حداقل حداکثر حداقل حداکثر حداقل حداکثر حداقل حداکثر
پزشکی ۲۴,۲۰۰,۰۰۰ ۲۵,۳۰۰,۰۰۰ ۱,۸۱۵,۰۰۰ ۱,۸۹۷,۵۰۰ ۲,۴۲۰,۰۰۰ ۲,۵۳۰,۰۰۰ ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ ۳٫۱۴٫۰۰۰ ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۴,۸۴۰,۰۰۰ ۴,۲۳۵,۰۰۰ ۴,۴۲۷,۵۰۰ ۶,۶۵۵,۰۰۰ ۶,۹۵۷,۵۰۰ ۶,۶۵۵,۰۰۰ ۶,۹۵۷,۵۰۰ ۹,۶۸۰,۰۰۰ ۱۰,۱۲۰,۰۰۰

 

شهریه علی ‌الحساب دانشجویان پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی پردیس خودگردان نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ معادل ۸ میلیون و ۵۰۰ هراز تومان است .

برای اطلاع از جزئیات شهریه پزشکی پردیس خودگردان دانشگاه های مختلف علوم پزشکی ۹۹ می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید .

شهریه پردیس خودگردان هر دانشگاه علوم پزشکی بر اساس مصوبه هیات امنای آن دانشگاه تعیین می شود و هر دانشگاه حق دارد در ابتدای هر سال تحصیلی به میزان ۱۰ تا ۱۵ درصد شهریه را نسبت به سال تحصیلی قبلی افزایش دهد . داوطلبانی که به قصد تحصیل در رشته پزشکی در کنکور سراسری شرکت می کنند همچنین می توانند شانس قبولی خود را در انتخاب رشته پزشکی دانشگاه آزاد نیز امتحان کنند .

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {برنامه ریزی دهمیا} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { بیایید کمی به اینده نگاه کنیم} را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت گیلنا احمدی مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×