سال دهم تست هم بزنم

سال دهم تست هم بزنم

سال دهم تست هم بزنم

سال دهم تست هم بزنم : سلام به پایه دهمی های عزیز. این مقاله رو میخوایم به یک موضوع مهم اختصاص بدیم . همون طوری که میدونید پایه دهم سال مهم درسی شما محاسبه میشه و شما باید مباحث این پایه رو خیلی خوب مطالعه کنید . شما نباید درساتون رو حفظ کنین و فقط به فکر نمره گرفتن در امتحانات باشید که اگه این کار رو بکنید تو سالهای بعد به مشکل اساسی میخورید که به این راحتی حل نمیشه .

اما چرا اینقدر اهمیت داره ؟ چون شما ۳۰ درصد مباحث کنکور رو از پایه دهم دارید و اگر مفهومی نخونید نمیتونید به اون تستا پاسخ بدید .

اما فقط خوندن مفهومی کفایت میکنه و شما درس رو که فهمیدید میتونید تمام تست های اون مباحث رو جواب بدید ؟

سال دهم تست هم بزنم : تجربه این رو نشون نمیده . در سال های اخیر طراح ها سوال رو جوری طرح میکنن که شما اگر فقط درس رو خونده باشید نمیتونید به اونا پاسخ بدید . پس چی نیازه تا بتونین موفق و سربلند از کنکور سراسری بیرون بیاید ؟

سال دهم تست هم بزنم
سال دهم تست هم بزنم

سال دهم یکی از سالهای مهم هستش پس از دستش ندید

شما باید روش ها و تکنیک های تست زنی رو بلد باشید که وقتی با تست ها و نوع سوال ها آشنا بشید به راحتی میتونید به اونها جواب بدید .

کنکور آسان است { انتشارات گیلنا } برای شما پکیج روش های تست زنی آماده کرده که علاوه بر مرور مباحث اصلی تکنیک های بی نظیری که در کشور بنیان گذار این روش استاد حسین احمدی و مهندس امیر مسعودی هست رو به شما آموزش میده .

دانش آموزای سالهای قبل که از پکیج روش های تست زنی استفاده کردن  در آزمون ها به طور شگفت انگیزی ترازشون و درصداشون بالا رفت و خودشون هم تعجب کردن که چجوری اینقد راحت میشه موفق شد . پس کافیه به ما اعتماد کنید و تاثیر شگرف این منابع رو ببینید . علاوه بر این با تهیه منابع شما از مشاوره و برنامه ریزی رایگان موسسه کنکور آسان است برخوردار میشین .

پس برای رسیدن به موفقیت عجله کنید و بدونید ما از کمک به شما برای رسیدن به هدفتون دریغ نمیکنیم .

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت  { پایه دهم }  را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس