زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰ (کنکور آسان است)

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰ (کنکور آسان است)

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰

متقاضیان شرکت در کنکور یکی از گروه های آزمایشی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان باید در مهلت تعیین شده از سوی سازمان سنجش و در تاریخ ارائه شده نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام اقدام کنند . ثبت نام کنکور سراسری ، معمولا بهمن ماه انجام می شود .

طبق روال سالیان گذشته سازمان سنجش مجری کلیه مراحل آزمون سراسری اعم از نام نویسی ، برگزاری آزمون ، انتخاب رشته ، اعلام نتایج و .. است . این سازمان به منظور آگاهی داوطلبان در ابتدا تاریخ و زمان ثبت نام ، شرایط ، ضوابط ، منابع ، مدارک لازم و هزینه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰ را اعلام می کند و واجدان شرایط می توانند در بازه زمانی مقرر شده نسبت به تکمیل فرم اینترنتی اقدام نمایند .

از آنجایی که اطلاع از زمان دقیق این فرآیند برای داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون سراسری را دارند ضروری بوده تا در موعد مقرر فرصت جمع آوری مدارک و ثبت اطلاعات لازم در سایت سازمان سنجش را داشته باشند . لذا در ادامه این مقاله به بررسی مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰ پرداخته شده است .

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰

همانطور که پیش از این اشاره شده است ، سازمان سنجش مجری نام نویسی ، برگزاری و اعلام نتایج آزمون سراسری است . این سازمان با انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ، کلیه قوانین و مقررات عمومی ، اختصاصی ، نظام وظیفه ، تعهد به خدمت و موارد محرومیت از آزمون را به اطلاع متقاضیان این ماراتن نفسگیر می رساند .

این سازمان پس از برنامه ریزی زمان برگزاری آزمون های سراسری ۱۴۰۰ ، با انتشار جدول زمانبندی مهلت ثبت نام ، زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری و زمان برگزاری آزمون را به اطلاع عموم داوطلبان می رساند .

مطابق اطلاعیه سازمان سنجش کشور ، ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰ از  ۱۲ بهمن ماه آغاز شده و تا روز شنبه ۱۸ بهمن ماه ۹۹ ادامه خواهد داشت .

داوطلبان علاقه مند به شرکت در این آزمون می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰ آگاه شوند .

مشاوره زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰

متقاضیان کنکور سراسری ۱۴۰۰ که بنا به هر دلیلی موفق به تکمیل فرم ثبت نام نشده اند و به عبارتی از ثبت نام جا مانده اند می توانند در صورت اتخاذ تصمیم در خصوص تمدید مهلت ثبت نام کنکور ، از سوی سازمان سنجش ، در فرصت ارائه شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند . البته طبق روال ثبت نام سال های گذشته پیش بینی می شود که ثبت نام این آزمون نیز در سال جاری به مدت چند روز و بلافاصله پس از اتمام مهلت قانونی ثبت نام ، تمدید شود .

در نظر داشته باشید سازمان سنجش هر سال همزمان با شروع ثبت نام کنکور سراسری ، تمدید مهلت و… امکان ویرایش ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ ، را در اختیار عموم داوطلبان قرار می دهد . بنابران چنانچه پس از مشاهده پرینت ثبت نام کنکور سراسری خود متوجه درج اطلاعات اشتباه شده اید می توانید با استفاده از اطلاعات ثبت نامی ( شماره پرونده ، شماره پیگیری ) مجدد وارد فرم ثبت نام کنکور سراسری خود شده و اطلاعات اشتباه را تصحیح کنید .

به داوطلبان علاقمند به ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰ توصیه می کنیم به منظور تسریع روند ثبت نام حتما از قبل به بررسی مدارک لازم برای تکمیل فرم تقاضانامه پرداخته و با تکمیل فرم پیش نویس ثبت نام که در انتهای دفترچه ثبت نام کنکور سراسری قرار گرفته ، میزان خطا در درج اطلاعات را کاهش دهید .

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {برنامه ریزی دهمیا} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { بیایید کمی به اینده نگاه کنیم} را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت گیلنا احمدی مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×