زمان برگزاری و ثبت نام کنکور

زمان برگزاری و ثبت نام کنکور سراسری نود و نه

زمان برگزاری و ثبت نام کنکور سراسری نود و نه

داوطلبان بسیاری هر ساله برای کنکور تلاش می کنند و وقت و انررژی خود را صرف مطالعه برای کنکور می کنند . این داوطلبان با ایجاد هدف های بسیار بزرگ برای خود انگیزه ایجاد می کنند و تلاش خود را برای رسیدن به اهداف خود افزایش می دهند . این داوطلبان ساعت شماری می کنند تا هر چه سریعتر زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ۹۹ فرا برسد و نتیجه زحمات خود را ببینند .

برای همین همیشه دنبال زمان دقیق ثبت نام و برگزاری کنکور سراسری ۹۹ هستند . علت این که این داوطلبان به دنبال زمان دقیق ثبت نام و برگزاری کنکور ۹۹ هستند این است که با دانستن این زمان ها می توانند برنامه ریزی دقیق تری نسبت کنکور داشته باشند .

 

مطلب پیشنهادی : پزشکی یا داروسازی یا دندانپزشکی

اهمیت برنامه ریزی برای کنکور

 

برنامه ریزی برای کنکور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و برای این که اگر داوطلب بداند تا زمان ازمون چقدر وقت باقی است به راحتی می تواند برای هر درس وقت مشخصی را نسبت به سختی و راحتی ان درس و هم چنین میزان تسلط خود بر دروس و هم چنین اختصاصی وعمومی بودن درس و تاثیر ان درس در کنکور زمان مشخصی را در نظر بگیرد.

هم چنین اگاه بودن از زمان دقیق برگزاری کنکور سراسری ۹۹ باعث می شود داوطلب وقت خود را هدر ندهد و فقط در جایی که نیاز باشد به استراحت بپردازد .

کنکور اسان است در این خبر تاریخ  دقیق برگزاری کنکور سراسری ۹۹ را برای شما اماده کرده است که با مطالعه ان می توانید برنامه ریزی بهتری برای دروس خود داشته باشید

مطلب پیشنهادی : معرفی رشته دندانپزشکی ( وضعیت تحصیل ، بازار کار ، درآمد… )

زمان برگزاری و ثبت نام کنکور

"<yoastmark

تاریخ برگزاری و ثبت نام کنکور سراسری نود و نه

همان طور که می دانید تنها منبع رسمی اعلام زمان برگزاری و ثبت نام کنکور سایت رسمی سازمان سنجش می باشد . موسسه کنکور اسان است با پیگیری سایت رسمی سازمان سنجش ، از انتشار زمان برگزاری و ثبت نام کنکور اگاه شد و هم این از طریق این خبر ان را به اطلاع شما می رساند

 

زمان ثبت نام ازمون سراسری ۹۹ :
۹۸/۱۱/۱۶ تا ۹۸/۱۱/۲۴

زمان برگزاری ازمون سراسری ۹۹: 

پنجشنبه ۹۹/۰۴/۱۲ و جمعه ۹۹/۰۴/۱۳

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { شیمی استاد ربیعیان } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×