حسابی درس بخون قراره آیندتو بسازی

حسابی درس بخون قراره آیندتو بسازی و  ما هم کنار تو هستیم و با هم موفق می شیم

حسابی درس بخون قراره آیندتو بسازی و  ما هم کنار تو هستیم و با هم موفق می شیم

حسابی درس بخون قراره آیندتو بسازی

بهترین حس در دنیا، رسیدن به موفقیت هست، اونم زمانی که براش خیلی زحمت کشیده باشی. پس حسابی درس بخون تا آیندتو بسازی، جایی که با ساخته شدن امروزت به دست میاد، رویایی فرداته. مهم نیست می خوای چکاره بشی، فقط باید بدونی همیشه باید بهترین خودت باشی، بهترین وکیل، بهترین مهندس و یا بهترین پزشک، هر شغلی که انتخاب می کنی بستگی به تلاش الانت داره.

پس حسابی تلاش کن که امروز برای استراحت کردن زمان مناسبی نیست. برای خوابیدن، برای مسافرت رفتن و … اصلا زمان مناسبی نیست. الان وقت تلاش کردنه، وقت جنگیدن با بی حوصله گی ها، نا امیدی ها و بی برنامه گی ها. وقتشه که یه فکر اساسی برای آیندت و راه رسیدن به اون بکنی.

حسابی درس بخون قراره آیندتو بسازی
حسابی درس بخون قراره آیندتو بسازی

حسابی درس بخون قراره آیندتو بسازی

مطلب پیشنهادی : تدریس های کنکور اسان است ویژه کنکور

شاید اوضاعت برای درس خوندن مساعد نباشه 

شاید اوضاعت برای درس خوندن مساعد نباشه، شاید وقت کافی برای تمرین کردن نداشته باشی، شاید منابع مالی زیادی برای خریدن انواع جزوه و کتاب نداشته باشی، اما بدون هیچکدوم از اینا نمی تونه مانعت برای رسیدن به آرزوهات باشه. یادت باشه موفقیتی که با سختی به دست بیاد لذتش خیلییییی بیشتر از موفقیت هایی هست، که با کمک اطرافیان باشه.

همیشه خودتو یه الماس بدون که برای تشکیل شدن باید دمایی بیش از 4000 درجه سانتی گراد رو تحمل کنه. پس حسابی درس بخون، قراره آیندتو بسازی، قراره همون الماس درخشان بشی، همونی که می خوایی. هیچکس نمی تونه جلوتو بگیره، هیچ کس نمی تونه با حرفای نا امید کننده تو از رسیدن به هدفت منصرف کنه، چون ما همیشه کنارتیم.

همون زمانی که مقصد آرزو هات برات غیر ممکن میشه، کافیه به ما زنگ بزنی، هر زمان که تو برنامه های ریز و درشتت گم شدی، کافیه فقط به ما اعتماد کنی. ما کنارتیم، تا آخرین روز، آخریم ساعات مونده به کنکور، هیچوقت فراموش نکن که موسسه کنکور آسان است، همیشه پیشته.

 

مطلب پیشنهادی : طرح احیا { ویژه دانش آموزانی که وضعیت مناسبی ندارند }

حسابی درس بخون قراره آیندتو بسازی، قراره برای فردایی بهتر تلاش کنی

داشتن یه زندگی مستقل، حساب بانکی خوب و تفریحات زیاد، آرزوی هر شخصی هست. اما اینا چطور ممکنه؟ شاید دیده باشین که بعضی از آدما تو سن خیلی کم به همه این چیزا می رسن. اما رمز موفقیتشون در چیه؟ چطور شما هم می تونید قبل از 30 سالگی به همه این چیزا برسید؟ جوابش ساده است؛ حسابی درس بخون، قراره آیندتو بسازی.

اینکه تو سن کم دانشگاهتو تموم کنی، بعد مشغول به کار مورد علاقه ات بشی، هر روز با شوق پیشرفت بیدار بشی و شبا از خستگی خوشایندی خوابت ببره، یکی از لذت های زندگیه. این همون مسیری برای شادی تو زندگی هست. همون جایی که قراره در آینده باشی.

تو ذهنت خودتو در جایی که دوست داری، تصور کن، مشغول به فعالیتی که دوست داری انجامش بدی، مطمئن باش که بهش می رسی. حسابی درس بخون، قراره آیندتو بسازی، قراره تو بهترین و موفق ترین فرد در زمان خودت بشی. هر هدفی که داشته باشی، با تلاش کردن بهش می رسی. به خودت و توانایی هات ایمان داشته باش.

حسابی درس بخون قراره آیندتو بسازی
حسابی درس بخون قراره آیندتو بسازی

 

مطلب پیشنهادی : خرید دی وی دی های کنکور آسان است { اوج یادگیری }

حسابی درس بخون، قراره آیندتو بسازی، پس چرا از امروز شروع نکنی

رویا پردازی کردن خیلی خوبه، اما چیزی که از رویا مهمتره، تلاش کردن هست. در حقیقت تلاش کردنه که شما را به آرزو هاتون می رسونه. صبح ها خیلی زود از خواب بیدار بشید، نفس عمیقی بکشید و تنها چند دقیقه هدفتون رو تو ذهنتون متصور بشید. میبینید که انرژی خیلی زیادی تو وجودتون ریشه میزنه. این همون شوق رسیدن به هدف هست. صبح های زود بیدار شو و حسابی درس بخون، قراره آیندتو بسازی، خستگی برای انسان های هدفمند معنی نداره. آن ها از مسیر هدفشون انرژی می گیرن. آن ها هر روز نگاه می کنن که چقدر پیشرفت کردن.

 

شما باید تلاش کنید، بیش از هر زمان دیگری، بیش از هر کس دیگری، چون فقط در این صورت هست که ظرفیت هاتون افزایش پیدا می کنه، توانتون برای مقابله با استرس، بی خوابی و… افزایش پیدا می کنه. هر روز یه مهارت یاد بگیرید. هر روز تمرینش کنید. هر روز به خودتون بگید که یک قدم به هدفم نزدیک تر شدم. می بینید که در مدت زمان کمی چقدر انرژی در خودتون به وجود خواهید آورد. هیچوقت خودتون رو دست کم نگیرید. شما خالق آینده خودتون هستید، پس حسابی درس بخون، قراره آیندتو بسازی.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید فیزیک امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس