ثبت نام بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۹ چه زمانی انجام می شود

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه  سراسری ۹۹ چه زمانی انجام می شود

 

هر ساله سازمان سنجش اقدام به جذب دانشجو در بیش از ۸۵ درصد رشته محل های دانشگاه های سراسری ارائه شده در دفترچه می کند . رشته محل های ارائه شده در دوره های روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پردیس خودگردان ، دانشگاه پیام نور و دانشگاه غیر انتفاعی می باشد که ملاک پذیرش در این رشته محل ها سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد .

داوطلبان متقاضی ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری در سال ۹۹ در ۲ نوبت ورودی مهر و ورودی بهمن می توانند ثبت نام خود را انجام دهند که پس از شروع ثبت نام باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از دریافت دفترچه راهنما و مطالعه شرایط و ضوابط ، زمان و نحوه ثبت نام و لیست رشته های ارائه شده و سایر مندرجات دفترچه هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند .

لازم است داوطلبان در زمان قانونی ثبت نام که از سوی سازمان سنجش اعلام می شود ثبت نام خود را انجام دهند از این رو در ادامه این مقاله زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری ۹۹ اعلام کرده ایم .

 

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه  سراسری ۹۹

مرحله اول ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری ۹۹ برای نیمسال اول تحصیلی یعنی ورودی مهر ماه می باشد . ثبت نام رشته های بدون کنکور ورودی مهر سال ۹۹ به تعویق افتاده است . تاریخ دقیق ثبت نام ۱۸ فروردین اعلام می شود .

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش در تاریخ ۱۸ فروردین ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ انجام خواهد شد . جزئیات زمان دقیق ثبت نام مرداد ماه اعلام خواهد شد .

پیش از این قرار بر آغاز ثبت نام این دانشگاه ها از ۲۰ اسفند ماه سال ۹۸ بوده است اما طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش ثبت نام آغاز نشده و به تعویق افتاده است .

 

 

ثبت نام بدون کنکور
ثبت نام بدون کنکور

زمان ثبت نام  بهمن ۹۹

مرحله دوم ثبت نام برای نیمسال دوم تحصیلی یعنی ورودی ترم بهمن است که داوطلبان برای ثبت نام این دوره هم نیاز است در زمان ثبت نام علاوه بر ارائه مدارک لازم برای ثبت نام ، هزینه ثبت نام را نیز پرداخت نمایند .

ثبت نام بدون آزمون بهمن ۹۸ از اواخر ۲۸ آبان ماه آغاز شد و تا ۳۰ دی ماه به طول انجامید و داوطلبان حدودا ۲ ماه فرصت داشتند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند . بر اساس زمانبندی ثبت نام بهمن سال قبل انتظار می رود ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری نیمسال دوم تحصیلی ۹۹ از اواخر آبان ماه و یا در اوایل آذر ماه آغاز شود .

زمان دقیق شروع ثبت نام بدون کنکور بهمن ۹۹ پس از انتشار اطلاعایه سازمان سنجش و به روزرسانی مقاله در کانال تلگرام کنکور آسان است و صفحه اینستاگرام اوج یادگیری اطلاع رسانی می شود .

 

مشاوره

این احتمال وجود دارد که به درخواست متقاضیان ، زمان ثبت نام بدون کنکور رشته های بدون آزمون دانشگاه های سراسری ۹۹ تمدید شود .

توصیه می شود در هر نوبت شانس قبولی خود را در ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۹ امتحان کنید .

اگر پس از مطالعه مقاله زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه    سراسری ۹۹ ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران موسسه کنکور آسان است به دست بیاورید ، برای ارتباط با مشاوران کنکور آسان است با شماره های انتهای همین صفحه تماس بگیرید

 

سوالات متداول

 

۱- تاریخ ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری مهر ۹۹ چه موقع است ؟

زمان ثبت نام بدون آزمون سراسری نیمسال اول حدودا اواخر اسفند ۹۸ است که در این مقاله توضیح داده شده است .

 

۲- ثبت نام بدون کنکور دانشگاه    سراسری ۹۹ برای ورودی بهمن ماه چه زمانی است ؟

ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی سراسری برای ورودی بهمن ماه حدودا از اواخر آبان ماه آغاز می شود که توضیحات تکمیلی در این مقاله آمده است .

 

۳- آیا زمان ثبت نام تمدید می شود ؟

این احتمال وجود دارد که زمان ثبت نام بدون کنکور دانشاه های سراسری ۹۹ تمدید شود که در این مقاله به این موضوع پرداخته شده است .

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشند

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری مهر ۹۹ به تعویق افتاد.

 

منبع خبر: هیوا گروپ

 

 

 

 

جهت دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { ثبت نام بدون کنکور دانشگاه  } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس