تا آخرین لحظه بجنگ

تا آخرین لحظه بجنگ

تا آخرین لحظه بجنگ

تا آخرین لحظه بجنگ : دانش آموزان عزیز فکر کنم تا حالا زیاد برای شما پیش اومده باشه که یه کاری رو شروع میکنید ولی وقتی یکم از برنامه ریزی که کردید جا میمونید نا امید میشید و بیشتر شما هم اون کار رو به طور کل کنار میگذارید و میگید دیگه نتیجه نمیده .

وقتی انسان های موفق رو نگاه می کنید شاید براتون این سوال پیش اومده که چجوری این ها موفق شدن و به این جا رسیدن . دقیقا فرق اون ها همین لحظه ست که وقتی شکست میخورن نا امید نمیشن و ادامه میدن و باز هم ادامه میدن و موفقیت رو به دست  میارن  یا بهتر بگیم موفقیت به سراغ اون ها میاد چون شکست ناپذیرن و تا آخرین لحظه از هدفشون دست نمیکشن .

دوستان من  هیچ وقت نا امید نشین ، مطمئن باشید با تلاش پشت کار در راه  درستش میتونید موفق بشید و به آرزوهاتون برسید.

اون دانش آموزایی که امسال کنکور دارن و از برنامه جا موندن الان شب و روزشون شده این فکر که  باید یه سال بمونم تا بتونم رتبه خوب بیارم یا هر کاری کنم امسال نتیجه نمیگیرم چون از خیلی ها عقب افتادم .

از هدفت دست نکش

من به اون افراد میگم اگه از همین امروز شروع کنی و دوباره برنامه ریزی درست انجام بدی و تمام تلاشتو بکنی که عقب نیوفتی از برنامه ریزی که کردی منتظر یه نتیجه خوب  در کنکور امسال باش . این فقط یک حرف نیست ما با دانش آموزانی که کار کردیم خیلی از این اتفاق ها افتاده ،  اون بچه ها نا امید نشدن و به معنای واقعی کلمه تا آخرین لحظه جنگیدن و با یه برنامه ریزی درست تونستن بهترین نتیجه رو کسب کنن و به آرزوشون برسن .

اون دانش آموزانی که از برنامه شون عقب افتادن و میخوان از همین امروز شروع کنن برای گرفتن  یک برنامه ریزی حرفه ای و کسب موفقیت حتما با ما تماس بگیرن . مشاورین برتر کشور که موسسه کنکور آسان است { انتشارات گیلنا } اونا رو جمع کرده تا  شما دانش آموزان رو به موفقیت برسونن و راه رو برای شما هموار کنن و نکته مهمش اینه که این مشاوره به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار میگیره و کنکور آسان است برخلاف سایر موسسات که مبلغ زیادی بابت یه برنامه ریزی ساده از دانش آموزان میگیرن این کار رو به صورت رایگان برای دانش آموزانی که با موسسه همکاری دارن انجام میده.

تا آخرین لحظه بجنگ
تا آخرین لحظه بجنگ

 

جهت دریافت تهیه محصول بالا و بقیه محصولات کنکور آسان است  با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت {مشاوره کنکور یا مشاوره تحصیلی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی سراسر کشور ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس