برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است

برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است

برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است

برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است

برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است، یکی از خدمات رایگان این موسسه برای همه دانش آموزان می باشد. این برنامه ها به صورت معمول بوده و هر دانش آموز می تواند بعد از دریافت، از آن استفاده نماید. شما نیز در صورت نیاز به این برنامه ها، می توانید با مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است، تماس بگیرید.

چگونه برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است را دریافت کنیم؟

برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است، یکی از خدمات رایگان این موسسه می باشد، که در اختیار دانش آموزان قرار داده می شود. دانش آموزان می توانند این برنامه ریزی ها را بعد از آزمون تعیین سطح، از مشاوران خود دریافت کنند.

 

معمولا برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است، برای دانش آموزانی در نظر گرفته شده است که توانایی تهیه پکیج های آموزشی را ندارند و از همان منابعی که در دسترسشان است، استفاده می نمایند. در حقیقت این کار یکی از کمک های موسسه ما برای تمامی دانش آموزان ایران زمین است که بتوانند در رسیدن به هدف خود، موفق شوند.

برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است

برنامه ریزی هایی که به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد، کتاب محور بوده و در آن ها جای برای تعیین نوع منبع آموزشی ذکر نشده است. این نوع از برنامه به صورت عام و برای همه دانش آموزان با هر شرایطی می باشند. از این رو تطبیق آن ها برای دانش آموزانی که تایم های حضور در مدرسه شان متناوب و به صورت دو شیفت است و یا داوطلبان کنکوری که شاغل هستند، بسیار سخت است. به همین منظور ما این برنامه ها را تنها برای افرادی که دارای سطح علمی متوسط هستند و قصد تهیه منابعم تکمیلی آموزشی را ندارند، توصیه می کنیم.

مطلب پیشنهادی :برنامه ریزی ۱۲۰ روزه

آیا برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است، با برنامه ریزی طرح های ویژه این موسسه متفاوت است؟

همانطور که قبلا ذکر شد، برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است، برنامه ای معمول و برای همه افراد می باشد. در صورتی که طرح های ویژه، دارای برنامه هایی بسیار دقیق و حساب شده هستند که برای دانش آموزان پر تلاش طراحی شده اند.

در این نوع برنامه ریزی ها منابع آموزشی، ساعات مطالعه آن ها و همچنین تست زنی ها هم ذکر شده است. علاوه بر این، در برنامه ریزی های ویژه، مشاوران موسسه به صورت دائم در حال پیگیری کردن پیشرفت علمی دانش آموزان هستند و منابع کامل آموزشی را در اختیار آنان قرار می دهند.

برنامه ریزی رایگان

مطلب پیشنهادی :برنامه ریزی کنکور۹۹

این در حالی است که در برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است، بعد از تحویل آن به دانش آموز و یا داوطلب، ارتباط بین مشاور و دانش آموز قطع شده و این دانش آموز به حال خود رها می شود.

در این حالت مسلم است که فرد کنکوری خود را سردرگم و تنها ببیند و نداند که باید از کجا شروع کرده و چه موقع به تست زنی بپردازد. در این صورت دوباره این داوطلبان با موسسه تماس می گیرند و این بار در طرح های ویژه ثبت نام می کنند. این در حالی است که فرصت بسیاری بابت این تجربه، تلف کرده اند.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید کتاب ۹۰۰ تست عربی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس