برنامه ریزی تخصصی تابستان

برنامه ریزی تخصصی تابستان

برنامه ریزی تخصصی تابستان

برنامه ریزی تخصصی تابستان

برنامه ریزی تخصصی تابستان مختص داوطلبان کنکوری می باشد. این برنامه ریزی ها در هر سه مقطع دبیرستان اجرا می شود

برنامه ریزی تخصصی تابستان
برنامه ریزی تخصصی تابستان

برنامه ریزی تخصصی تابستان موسسه کنکور آسان است، چگونه است؟

برنامه ریزی تخصصی تابستان

 

در حالی که بسیاری از افراد روز های گرم تابستان را در پارک ها، مسافرت ها و… سپری می کنند، افرادی نیز وجود دارند که خواهان درس خواندن و برنامه ریزی تخصصی تابستان می باشند. این افراد بسیار پر تلاش بوده و مفهوم فرصت و زمان را به خوبی درک می کنند. از این رو به دنبال موسسات و مشاورانی با تجربه می گردند تا آن ها را در رسیدن به هدفشان، یاری دهد.

مطلب پیشنهادی : برنامه ریزی ماه آخر تابستان

برنامه ریزی تخصصی تابستان، بسته به مقطع دانش آموزان به آن ها داده می شود. ولی معمولا این برنامه بر پایه یادگیری روش های تست زنی و تمرین های متمادی و همچنین پیش خوانی برای مقاطع یازدهم و دوازدهم است. در این برنامه، تلفیقی از روش های تست زنی سال قبل، به همراه نکات مهم دروس، بیان می شود. همچنین در کنار این موارد، دانش آموزان به پیش خوانی سال تحصیلی پیش رو نیز می پردازند. البته اگر داوطلب جز پشت کنکوری ها باشد، دارای برنامه ریزی تخصصی تابستان متفاوت است.

 

برای این دسته از داوطلبان، از دروس پایه شروع به یادگیری کرده و طبق برنامه هایی که در اختیارشان قرار می گیرد، ادامه می دهند. البته باید این نکته را نیز در نظر داشت که حتما علت عدم موفقیت این داوطلبان چه بوده است، تا بار دیگر اشتباهات قبل را تکرار نکند. به همین منظور مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است، با برگزاری جلسات تخصصی مشاوره و همچنین یک آزمون تعیین سطح، به این افراد نقاط ضعفشان را نشان می دهند.

برنامه ریزی تخصصی تابستان موسسه کنکور آسان است را از کجا تهیه کنیم؟

 

موسسه کنکور آسان است، برنامه ریزی تخصصی تابستان را در قالب طرح های مختلف تابستانی در اختیار افراد قرار می دهد. تنها کافی است که با مشاوران ما در موسسه تماس حاصل نمایید، تا بعد از ثبت اطلاعات شما و یک جلسه مشاوره، نحوه دریافت این برنامه را به شما نشان دهند.

مطلب پیشنهادی : پایه دهم ، یازدهم ، کنکور و برنامه ریزی ویژه تابستان { طرح نخبگان }

معمولا مشاوران ما در موسسه، بعد از بررسی های لازم در مورد سطح علمی شما، تعیین می کنند که  آیا  شما واجد شرایط استفاده از برنامه ریزی تخصصی تابستان هستید، یا خیر. اگر پاسخ مثبت بود که مراحل ثبت نام و تهیه منابع را به شما نشان می دهند. در غیر اینصورت، شما را در طرح های عادی ثبت نام می کنند. البته باید بدانید که دانش آموزان استفاده کننده از برنامه تخصصی، دارای همه منابع لازم برای مطالعه می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید کتاب ۹۰۰ تست عربی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس