برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری – اوج یادگیری اسم  برنامه تلویزیونی موسسه کنکور است که این روزها از شبکه دو سیما پخش می شود. در این برنامه تلویزیونی بخش های متفاوتی مثل مشاوره تحصیلی، برنامه ریزی و حل تست های کنکور و تدریس های تمامی دروس پایه دهم تا کنکور وجود دارد که به دانش آموزان کمک می کند تا هر چه راحت تر  سریعتر بتوانند از این امکانات به صورت رایگان بهره ببرند و عدالت آموزشی را به خوبی درک کنند.

در این برنامه تلویزیونی جذاب و کاربردی  که توسط کادر آموزشی موسسه کنکور آسان است حمایت و برگزار می شود، روش های تکنیکی و جدید و سریعی برای تست زنی به دانش آموزان به خصوص برای دروس ریاضی و فیزیک و شیمی که حل تست های آن ها زمان بر است ارائه می شود که می توان به کمک آن ها سریع تر و دقیق تر به این تست ها جواب داد.

 

برنامه ی اوج یادگیری و مزایای آن

دانش آموزان عزیز کنکوری اگر برنامه اوج یادگیری را دنبال کنند، می توانند از بخش های مفید آن بهره ببرند. با توجه به این که این برنامه به شما کمک می کند تا به راحتی برنامه ریزی دقیق و زمان بندی شده را فراگیرید و برای روزهای پیش روی خود برنامه ریزی منظمی داشته باشید، می تواند به استفاده از وقت های مرده شما نیز کمک کند. برنامه ریزی صحیح را می توانید بدین صورت فراگیرید و از آن در تمام دوران تحصیل خود بهره ببرید.

علاوه بر این در برنامه اوج یادگیری که از شبکه دو سیما پخش می شود می توانید تست های کنکورهای قبلی را برای دروس مختلف با حل تحلیلی و نکته ای آن ها ببینید و از روش حل آن ها به راحتی برای تست های مشابه استفاده کنید.

با توجه به این که زمان آزمون کنکور محدود است، استفاده از روش هایی که برای حل سریع تست و دور زدن تله های کنکور مناسب است به شما کمک شایانی خواهد کرد. به خصوص برای دروس تحلیلی مانند ریاضیات و فیزیک و شیمی که وقت زیادی را از شما می گیرند.

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری
برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

برنامه ی اوج یادگیری

برنامه اوج یادگیری هر سری یکی از اساتید موسسه کنکور آسان است را دعوت می کند که بتوانید از آموزه های جامع آن ها استفاده کنید. تست زنی برای دروس مختلف را می توانید توسط این اساتید ببینید و با برنامه ریزی آن ها پیش بروید.

همچنین با تماشای برنامه اوج یادگیری نیز نت برداری لازم را داشته باشید و از این نکته ها برای پیشرفت خود استفاده کنید. موفقیت شما در کنکور می تواند پایه ی موفقیت های بعدی تان باشد و نباید آن را سرسری بگیرید.

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری
برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی ویژه دانش آموزان پایه دهم ، یازدهم ، دوازدهم با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

 

 

۲ c دیدگاه ها

  1. ممنون از موسسه کنمور آسان است. من از طریق برنامه تلویزیونی اوج یادگیری با شما آشنا شدم و پکیج پزشکی را برای پسرم خریدم. طی یک ماه گذشته. هم ساعت مطالعش خیلی زیاد شده و هم در آزمون قلمچی پیشرفت زیادی داشته. از شما بی نهایت تشکر میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×