بررسی دلایل اهمیت پایه دهم

بررسی دلایل اهمیت پایه دهم

بررسی دلایل اهمیت پایه دهم

بررسی دلایل اهمیت پایه دهم

اهمیت پایه دهم برای دانش آموزان

در بین تمام مقاطع تحصیلی برخی از مقاطع تحصیلی هستند که از اهمیت زیادی برخوردارند. برای گذر از این مقاطع نیاز به راهنمایی و مشاوره هایی می باشد تا بتوانید تصمیم گیری درستی انجام دهید. یکی از این مقاطع، پایه دهم است. اهمیت پایه دهم بر هیچ کس پوشیده نیست. چرا؟ بیایید به بررسی دلایل آن بپردازیم.

پایه نهم به دلیل عبور از مقطع راهنمایی و رسیدن به دبیرستان، شاید حال و هوایی مقطع راهنمایی را داشته باشد. ولی پایه دهم اینطور نیست. اهمیت پایه دهم بیشتر به علت تصمیم گیری های مهمی است که باید انجام شود.

چه رشته ای باید انتخاب کنم؟ این سوالی است که پایه دهمی ها می پرسند. چه رشته ای؟ چگونه ؟ چرا؟ سوالاتی از این قبیل، نیاز به یک مشاور حرفه ای و با تجربه دارد. فراموش نکنید قرار است آینده خود را رقم بزنید. با توصیه خاله و عمو این انتخاب مفید نخواهد بود. موسسه کنکور آسان است برای شما دهمی ها برنامه های مشاوره ای ویژه دارد تا بتوانید یک انتخاب آگاهانه داشته باشید. به عبارتی بتوانید آینده ای را انتخاب کنید که در آن موفق تر هستید.

بررسی دلایل اهمیت پایه دهم

مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است، تلاش می کنند بر اساس سلیقه، علاقه، وضعیت تحصیلی، بازار کار و … رشته ای برای شما پیشنهاد کنند که بهترین انتخاب باشد. فراموش نکنید که انتخاب رشته یک انتخاب ساده ای نیست. بحث آینده شما در میان است و اگر یک انتخاب ناآگاهانه انجام دهید، عمر شما تلف خواهد شد. تمام برنامه ریزی های تحصیلی شما بعد از انتخاب در پایه دهم دچار تغییراتی خواهد شد.

بررسی دلایل اهمیت پایه دهم
بررسی دلایل اهمیت پایه دهم

موسسه کنکور آسان است در کنار دهمی ها

با توجه به اهمیت پایه دهم، موسسه کنکور آسان است با بهره مندی از مشاوران متخصص و با تجربه، به دانش آموزان کمک می کند تا ضمن انتخاب رشته مطمئن و مناسب، از این مرحله به خوبی عبور کنند. سپس اقدام به ارائه برنامه هایی برای ادامه مراحل تحصیل جهت موفقیت در کنکور می کند.

بررسی دلایل اهمیت پایه دهم

فارغ از تمام مسائل مطرح شده، کتاب هایی که در این مقطع یاد می گیرید، از منابع مهم و پایه کنکور سراسری می باشند. لذا باید از همین حالا برنامه ریزی را شروع کنید. بهترین شروع برای اینکه شما برنامه ریزی کنید، کشف توانایی ها و تخصص های شماست. برای اینکه شما یک برنامه ریزی مناسب برای سال تحصیلی جدید داشته باشید، باید ببینید که چقدر در درس خواندن توانا هستید. نکات ضعف و قوت شما کجاست. البته جای نگرانی نیست. موسسه کنکور آسان است در تمام مراحل حساس و استرس زا در کنار شما خواهد بود.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید کتاب ۹۰۰ تست عربی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس