برای موفقیت هدفمند باش

برای موفقیت هدفمند باش

برای موفقیت هدفمند باش

برای موفقیت هدفمند باش

اگر از خیلی از افراد موفق بپرسیم که دلیل موفقیت آنها چیست مطمئنا اولین گزینه آنها مشخص کردن هدف برای خودشان است و این یک اصل موفقیت است . مشخص کردن هدف حتی اگر دور از ذهنشان بود که به آن برسند ولی ایمان داشتند که به آن با تلاش خواهند رسید و همین طور هم شده است امروزه افراد موفق بسیاری در تمام حوزه ها از جمله مهندسی ، پزشکی ، کسب و کار ، کارآفرینی داریم .

دانش آموزان عزیز که امسال یا سالهای بعد کنکور دارید اولین قدم شما برای زندگی تان مشخص کردن هدف باشد این هدف باید با فکر و اندیشه باشد نه سطحی و بدون فکر . برای این کار حتما مشاوره بگیرید شما اگر هدف درستی برای آینده تان انتخاب کنید که به آن علاقه مند باشید فقط با تلاش به آن خواهید رسید . هدف شما هر روز انگیزه شما را تامین خواهد کرد . فقط کافی هستش دریک موضوع حتی کوچک این را امتحان کنید.

برای رسیدن به هدفت باید تلاش کنی

برای مثال اگر در یک بازی تیم  فوتبال شما مسر هستند که بازی را ببرند از نظر ذهنی هم کاملا آماده هستند و انگیزه کافی را دارند . در طول بازی تیم  تمام انرژی خود  را خرج می کند تا به آنچه می خواهد برسد و مطمئنا به آن خواهد رسید چون همه تلاش کردند . درون شما هم همین طور هست اگر قلب و ذهن و بدن شما هدف داشته باشند برای آن تلاش خواهند کرد .

جملاتی که در بالا گفته شد به این معنی نیست شما هرگز شکست نمی خورید خیر . ولی نا امید نمی شوید تا به آن هدف برسید .

نکته ای که باید بگویم این است که یکی از راه های موفقیت در کنکور و رسیدن به هدفتان در کنکور منابع درست و کامل و حرفه ای در دست داشتن است . شما اگر منابع خوبی در اختیار داشته باشید مطمئنا راه هموار تری به سمت هدفتان خواهید داشت .

برای موفقیت هدفمند باش
برای موفقیت هدفمند باش

کنکور آسان است 

موسسه کنکور آسان است تمام تلاش خود را کرده است که بهترین منابع را برای دانش آموزان و داو طلبین کنکوری آماده کند و به این هدف خوئ رسیده است . ما توانسته ایم در تمام دروس عمومی و تخصصی شما بهترین اساتید را گرد هم بیاوریم و پکیج کاملی را برای شما عزیزان آماده کنیم .

برای اطلاع از منابع با ارزش و عالی انتشارات گیلنا فقط کافی با مشاوران ما ارتباط گرفته و علاوه بر اطلاع از منابع آموزشی کنکور آسان است به طور رایگان از مشاوره ی آنها استفاده کنید .

برای موفقیت هدفمند باش

موفقیت شما آرزو و هدف ماست .

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید کتاب ۹۰۰ تست عربی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×