با برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است

برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است

با برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است موفقیت خود را تضمین کنید

برای رسیدن به هر موفقیتی، تنها تلاش و داشتن منابع مناسب کافی نیست، بلکه برنامه ریزی یکی از جز های مهم در نیل به سوی اهداف است. بدون برنامه ریزی، همانند برگی در باد هستیم که به هر سو روانه می شویم. به همین دلیل برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است، راهی است که شما را هدفمند تر کرده و می تواند به زندگی و موفقیت شما، سامان دهد. رسیدن به آنچه می خواهید، تنها با برنامه ای که کاملا با زندگی و شرایط شما تطبیق داشته باشد، بسیار ضروری است.

 

رسیدن به ارزوها ، تنها با رویا پردازی امکان ندارد

رسیدن به آرزوها، تنها با رویا پردازی امکان ندارد، بلکه باید هر صبح که روزتان را آغاز می کنید، به هدفتان فکر کرده و در طول روز با برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است، به پیش بروید و در آخر شب هم با رویایی دستیابی به آرزوهایتان، به خواب بروید. این قانون جذب است که اگر شما خواسته ای داشته باشید، دنیا آن را به شما می دهد، اما اگر تلاش کنید. هدف ما از این برنامه ریزی ها که در قالب های گوناگون به دانش آموزان و داوطلبان داده می شود، نظم دهی و احساس آرامش است.

لیست قیمت

دانش اموزی که زندگی خود را با برنامه طی می کند

دانش آموزی که زندگی خود را با برنامه طی می کند، خوب می داند که باید برای هر ساعت خود برنامه ای هدفمند داشته باشد و مطابق با آن، تمامی زندگی خود را طی می کند. در حقیقت هدف از تهیه برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است، این است که دانش آموز را از تلاش های بیهوده دور کند. زیرا که بسیار دیده شده است که فرد، یکی از دروس را روز ها مطالعه کرده و بعد که به خود می آید، متوجه می شود که در سایر درس ها به اندازه کافی پیشرفت نداشته اند. با این روند آن ها استرسی مضاعف گرفته و نمی توانند ذهن خود را متمرکز کنند.

با برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است
با برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است

برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است راهی آسان برای دستیابی به آرامش روحی و روانی

داشتن روحیه ای منظم و هدفمند، اولین گام برای رسیدن به موفقیت است. این چنین روحیه ای، تنها در گروه پرورش دادن از طریق همگام شدن با برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است، ممکن می شود. برنامه ریزی هایی که بر اساس دی وی دی های آموزشی و هدف شما تهیه شده است. این برنامه ریزی ها با مهارت بسیاری توسط کارشناسان و طراحان برنامه ریز، برای دوره های زمانی متفاوت تهیه  شده اند. شاید شما هم نام برنامه ریزی های 120 روزه، برنامه ریزی تابستان، برنامه ریزی نوروز و… را از تلویزیون شنیده باشید.

بیشتر بخوانید!
روش تست زنی اندازه گیری و چگالی فصل اول فیزیک دهم

 

هدف هر برنامه 

هر برنامه با توجه به هدفی که دنبال می کند، دارای منابع مختلفی بوده که همگی در موسسه کنکور آسان است، موجود می باشند. این برنامه ها بر اساس دی وی دی های آموزشی موسسه و کتاب های تست زنی چیده شده اند و برای هر سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی، موجود هستند. علاوه بر این، هر مقطع دارای برنامه ای مخصوص به خود است. مثلا دانش آموزی که برای تابستان می خواهد پیشخوانی کند، با دانش آموزی که درس خواندن را از شروع سال تحصیلی آغاز کرده است، متفاوت است. زیرا این دانش آموز دیگر نیازی به باز آموزی نداشته و مطابق نظر مشاور و سطح علمی خود، به تمرین کردن و تست زنی می پردازد.

 

امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

 

همین که  داوطلب حس کند سوار بر زمان است

همین که دانش آموز و داوطلب حس کند که سوار بر زمان است، حس رضایتمندی و موفقیت در وجود او ریشه می دواند. برای این امر داشتن یکی از برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است، لازم و ضروری است. کسب روحیه بالا و داشتن فرصت های کوتاه برای استراحت کردن، یکی از ضروریات یک برنامه ریزی موفق است. مسلما دانش آموزی که بتواند در فواصل زمانی مناسب به یک استراحت کوتاه بپردازد، بازده ی بیشتری در یادگیری از خود نشان می دهد.

 

از چه زمانی برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است را شروع کنیم؟

بیشتر دانش آموزان از مشاوران ما می پرسند، که از چه زمانی می توانند، برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است را آغاز کنند؟ در پاسخ به این دانش آموزان باید عنوان کرد که شروع یک تلاش، نیاز به برنامه دارد. بنابراین اینکه از چه زمانی شروع به استفاده از برنامه ریزی های تخصصی کنید مهم نیست، بلکه اینکه چه زمانی تصمیم بگیرید که به سوی هدفتان، آن هم به صورت جدی و مصمم قدم بردارید، مهم است. مثلا برای دانش آموز سال دهمی که از همان ابتدا می داند چرا رشته مورد نظر خود را انتخاب کرده و می خواهد در آینده چه رشته ای را در دانشگاه ادامه دهد، تابستان اولین فرصت او برای استفاده از برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است، می باشد.

پکیج های جمع بندی کنکور اسان است

 

بیشتر بخوانید!
مطالعه موفق * حتما بخوانید * { عااااالی }

موفق نشدن در رشته مورد نظر خود

از طرفی هم داوطلبان پشت کنکوری می باشند که بار ها درس ها را مرور کرده ولی با این حال، نتوانسته اند در رشته مورد نظر خود موفق شوند. برای این دسته از داوطلبان باید برنامه ای ویژه تهیه کرد. اما قبل از آن، باید علت عدم موفقیت آن ها کشف شده تا بتوان با تکنیک های خاصی، آن را رفع کرد. از آنجایی که این افراد تمامی مطالب را قبلا فرا گرفته اند، انتظار می رود که حداقل نسبت به کلیه مطالب، 30 درصد اشراف داشته باشند. اما اگر این چنین نیست، باز هم ایرادی نداشته و می توانند از طریق بازآموزی با دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است، به این حداقل سطح دست یابند.

برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور اسان است

هدف ما از برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است، بهینه سازی زمان مطالعه، بر اساس شرایط افراد است. زیرا که برخی از افراد شاغل بوده، برخی خانه دار و برخی دیگر دانش آموز هستند. از این رو همه ی افراد داری 24 ساعت زمان آزاد نیستند، که بتوان از یک برنامه همه جانبه برای آن ها استفاده کرد. از این رو طراحان ما با توجه به شرایط فرد، انواع مختلفی از برنامه را تهیه کرده اند که با شرایط فرد، تطابق کامل دارد.

 

راه های دریافت برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است

برای دریافت برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است، بایستی با مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است، تماس گرفته و پس از طی کردن مراحل اداری و آزمون تعیین سطح، برنامه خود را دریافت کنید. دریافت برنامه با توجه به رشته و سابقه شما صورت می گیرد. از این رو صداقت شما در برخورد با مشاوران ما، می تواند به مقدار زیادی در پیشبرد شما موثر باشد.

بیشتر بخوانید!
کنکور آسان است

برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور اسان است

برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است، بر اساس منابع آموزشی خود بوده و برای استفاده از آن ها، می بایست حداقل منابع را تهیه کنید. از آنجایی که سفارش و تحویل بسته های آموزشی بین 3 الی 5 روز به طول می انجامد، باید سعی کنید که در این زمان، با مشاوران خود در ارتباط بوده تا برنامه های اولیه را از آن ها دریافت کنید. بعد از تحویل برنامه، باید مطابق با آن دی وی دی ها را تماشا کرده و تست زنی کنید. علاوه بر این، برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است، برای تمام طول سال تحصیلی دارای روندی متغییر می باشند. بنابراین باید بعد از اتمام هر برنامه، با مشاور خود تماس گرفته تا برنامه جدید به شما دهد. با همین روند دیری نخواهد پایید که از طریق آزمون های آزمایشی همین موسسه، شاهد پیشرفت خود خواهید بود.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { مشاوره } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×