امیرمسعودی مرد شماره یک فیزیک

امیرمسعودی مرد شماره یک فیزیک

امیرمسعودی مرد شماره یک فیزیک

امیرمسعودی

از دروس بسیار مهم رشته های تجربی و ریاضی درس فیزیک می باشد . درس فیزیک جز درس های محاسباتی می باشد که داوطلب نیاز دارد برای یادگیری ان از منابع زیادی استفاده نماید که ممکن است این منابع به طور کامل نتوانند باعث شکوفایی ظرفیت داوطلب شوند . این مهم است که چه منبع مطالعاتی برای یادگیری استفاده می شود .

مطلب پیشنهادی : روش های تست زنی ویژگی های فیزیکی مواد یا فشار(فیزیک دهم فصل سوم)

 

اصلا نگران نباشید

امیرمسعودی

اگر تا الان نگران یادگیری درس فیزیک بودید از این بعد دیگر اصلا نگران نباشید چرا که ما قصد داریم در این مقاله مرد شماره یک فیزیک را به شما معرفی کنیم . مرد شماره یک فیزیک شخصی نیست جز مهندس امیر مسعودی که با تدریس های فوق العاده ای که انجام می دهد باعث پیشرفت داوطلبان در زمینه کنکور می شود

مطلب پیشنهادی : لیست قیمت فیزیک پایه دهم 

چرا مهندس امیر مسعودی

اساتید بسیار زیادی در زمینه تدریس فیزیک فعالیت می کنند اما ویژگی هایی در استاد مسعودی وجود دارد که این استاد بزرگوار را تبدیل به مرد شماره یک فیزیک در حیطه ی کنکور کرده است . مرد شماره یک فیزیک با ارائه ی تدریس های فوق حرفه ای در درس فیزیک باعث شده است که مشکل خیلی از داوطلبان کنکور در زمینه یادگیری درس فیزیک حل شود و دیگر نگران یادگیری این درس نباشند.

امیرمسعودی

مردی که بر فراز اسمان فیزیک پرواز کرده است

دو نفر به گردش در یک شهر می پردازند . اما یکی از ان ها با ماشین و دیگر با هلی کوپتر. وقتی از هر کدام از این دونفر خواسته شود که شهر را توصیف کنند به نظر شما چه کسی شهر را خیلی بهتر از دیگری توصیف خواهد کرد ؟ پاسخ مشخص است کسی که با هلی کوپتر بر فراز اسمان ان شهر پرواز کرده همه ان شهر را به خوبی دیده و خیلی بهتر می تواند جای جای مختلف شهر را توصیف نماید چرا که از اسمان ان شهر بر همه جای شهر اشراف داشته و همه جا را به خوبی دیده است .

اگر فیزیک را یک شهر در نظر بگیریم استاد مسعودی دقیقا مانند کسی می ماند که با هلی کوپتر بر فراز شهر فیزیک پرواز کرده است و خیلی خوب می تواند جای جای شهر را برای شما توصیف نماید . این یعنی هما سطح علمی بالا ، استاد مسعودی سطح علمی بسیار بالایی در درس فیزیک دارد که باعث شده است تبدیل به مرد شماره یک فیزیک شود

مطلب پیشنهادی : لیست قیمت قیزیک پایه یازدهم 

امیرمسعودی مرد شماره یک فیزیک
امیرمسعودی مرد شماره یک فیزیک

 

امیرمسعودی

عکاسی از شهر فیزیک توسط امیر مسعودی

دو نفر را در نظر بگیرید که هر دو بر فراز شهر فیزیک پرواز می کنند تمام شهر را از اسمان تماشا می کنند . یکی از ان ها همراه خود دوربین عکاسی پیشرفته ای هم می برد و از تمام جاهایی که تماشا کرده است عکس هم می گیرد . حالا در نظر بگیرید که از هر دوی این اشخاص بخواهند که شهر را توصیف کنند کدام یک بهتر می توانند به توصیف شهر بپردازند .

خوب معلوم است کسی که دوربین عکاسی داشته با نشان دادن عکس مکان های مختلف شهر می تواند شهر را به خوبی برای دیگران توصیف بکند . امیر مسعودی دقیقا مانند کسی می ماند که بر فراز شهر فیزیک پرواز کرده است و از جای جای شهر با زاویه های دید مختلفی به وسیله ی یک دوربین عکاسی پیشرفته عکاسی کرده است. اگر بخواهیم تدریس استاد مسعودی را بررسی کنیم دقیقا به این نتیجه خواهیم رسید که امیر مسعودی عکس هایی از شهر فیزیک به ما نشان می دهد و خودش هم به توصیف ان عکس ها می پردازد .

امیرمسعودی

مطلب پیشنهادی : لیست قیمت فیزیک پایه دوازدهم 

 

مسیرهای مختلف در شهر فیزیک

پاسخ به سوالات کنکور دقیقا مانند رفتن از یک مبدا به مقصد می باشد . اگر بخواهیم مثالی برای سوال کنکور توسط شهر فیزیک بزنیم،می توانیم بگوییم که تست فیزیک مانند این می باشد که از ما بپرسند که می خواهیم در شهر فیزیک از مبدا X   به سمت مبدا Y حرکت کنیم کدام مسیر ما را در کمتر از یک دقیقه به مقصد می رساند؟ (همان طور که می دانید زمان در نظر گرفته شده برای هر سوال کنکور کمتر از یک دقیقه می باشد)

 

به نظر شما چه کسی می تواند این سوال را پاسخ بدهد . معلوم است کسی که توصیف شهر را از شخصی شنید ه باشد که همه شهر را به وسیله ی عکس های واضحی که گرفته است با جزئیات کامل برای او وصف کرده است و دقیقا گفته است که چه مسیرهایی برای ارتباط چه نقاطی به همدیگر مناسب می باشند

 

روش های تست زنی که استاد مسعودی ارائه می دهند دقیقا مانند همین مثالی است که در بالا زدم . با روش های تست زنی استاد مسعودی در  دی وی دی های اموزشی شما می توانید تست های فیزیک را در کمترین زمانی که ممکن است حل بکنید و به نتیجه برسید. مرد شماره یک ریاضی فیزیک شخصی است که می تواند شما را به قله ی موفقیت نزدیک بکند

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { خرید دین و زندگی دوازدهم استاد احمدی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

  • حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

    برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

    پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس