اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان

برای کلاس های حضوری هیچ پیش نمایشی ارائه نمی شود . کسی که می خواهد در یک کلاس حضوری کنکور شرکت کند مجبور است پول کلاس را بپردازد تا به او اجازه دهند که در کلاس حاضر شود و اگر هم بعد از گذشت مدتی از استاد خوشش نیامد یا از روش تدریس استاد بهره ای نبرد ،

مصرف وقت و پول دانش اموز

معمولا نمی تواند پولش را پس بگیرد و جای دیگری ثبت نام کند . در این حالت هم وقت و هم پول دانش اموز بی جهت مصرف می شود ولی موسسه کنکور اسان است با تولید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان پیش نمایش خوبی از تدریس های اساتید یادگیری آسان ارائه کرده است . اساتید یادگیری اسان هم چون استاد مسعودی ، استاد ربیعیان ،

لیست قیمت

استاد دانش زاده ، استاد پازوکی و استاد احمدی و ……در برنامه یادگیری اسان حضور می یابند و تدریس های خود را از مطالب درسی انجام می دهند . داوطلب با دیدن تدریس های یادگیری اسان ، اگر از این تدریس ها خوشش آمد می تواند نسبت به خرید دی وی دی های اموزشی یادگیری آسان که توسط اساتید یادگیری اسان تدریس شده اند اقدام نماید .

یادگیری اسان کاملا رایگان می باشد

یادگیری اسان کاملا رایگان می باشد و داوطلب لازم نیست برای تماشای ان پولی خرج کند برای همین  کاملا با دیدی باز اقدام به خرید دی وی دی های اموزشی کنکور آسان است می نماید و از طرفی لازم نیست پول اضافه ای هم خرج کند .

 

داوطلب با تماشای یادگیری اسان به این نتیجه خواهد رسید که تمام اساتید یادگیری آسان در تلاش هستند که بهترین راه حل ها را به داوطلبین کنکور ارائه دهند تا با استفاده از این راه حل ها بتوانند سوالات کنکور را در کمترین زمان ممکن پاسخ بدهند . تمام تلاش اساتید یادگیری اسان برای این هدف می باشد که داوطلب بتواند ثمره چند سال درس خواندنش را با به دست اوردن یک رتبه ی خوب در کنکور ببیند .

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان
اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

 

هدف از تدریس اساتید در برنامه تلویزیونی یادگیری آسان چه می باشد ؟

موسسه کنکور آسان است دو از پخش برنامه تلویزیونی یادگیری اسان به دنبال دو هدف می باشد

خیلی از داوطلبین کنکور توانایی خرید دی وی دی های اموزشی را ندارند یا نمی توانند در کلاس های کنکور شرکت کنند برای همین یادگیری آسان باعث می شود این داوطلبین کنکور به راحتی بتوانند با تماشایی یادگیری اسان با اموزش های رایگان با کیفیت بسیار خوب ان هم از تلویزیون دسترسی داشته باشند .

برنامه ریزی های تخصصی موسسه کنکور آسان است

هدف بعدی موسسه کنکور اسان است از پخش برنامه تلویزیونی یادگیری آسان این می باشد که  والدین با تدریس اساتید اشنا شوند ان ها می توانند به راحتی پشت تلویزیون بنشینند و تدریس اساتید یادگیری آسان را تماشا کنند . مطمئنا والدین با تماشای یادگیری اسان متوجه تفاوت روش های اموزشی اساتید یادگیری اسان با روش دیگر اموزش کنکور خواهند شد و کیفیت اموزش را در این برنامه ها احساس خواهند کرد.

بیشتر بخوانید!
برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است

روش های سابق برای کنکور پاسخگو نیست

واقعیت این است که روش های سابق برای کنکور پاسخگو نیست و شما نمی توانید با استفاده از روش های سابق که مدت زمان بسیار زیادی را برای حل یک سوال نیاز دارد در کنکور موفق شوید . اساتید یادگیری اسان تمام اموزش هایی را که ارائه می دهند بر اساس روش های نوین اموزشی می باشد و والدین به وضوح می توانند این روش ها را در تدریس های اساتید یادگیری اسان ببینند .

 

هدف اموزش در مدرسه کنکور نیست بلکه بیشتر یادگیری است ولی کنکور چیزی فراتر از یادگیری می باشد . داوطلب در کنکور با زمان دست و پنجه نرم می کند و باید یادگیری خود را در کمترین زمان ممکن مورد استفاده قرار بدهد برای همین دانش اموزان نیازمند اموزش هایی مختص کنکور می باشند.

 

که این اموزش ها توسط اساتید یادگیری اسان ارائه می شود . دی وی دی های اموزشی یادگیری اسان تحت نظارت کارشناسان زبده علمی تولید می شود که همه این کارشناسان در تلاش هستند که اموزش ها را طوری طراحی و تنظیم نمایند که دقیقا مناسب کنکور باشد و داوطلب بتواند در کمترین زمان ممکن به پاسخگویی سوالات کنکور بپردازد.

 

این دی وی دی های انواع مختلفی دارند که یک نوع ان بسته های اموزشی می باشد که داوطلب برای اموزش ان ها را تماشا می کند نوع دیگری از ان بسته های روش های تست زنی می باشد که داوطلبان برای یادگیری روش های تست زنی از ان ها استفاده می کنند ، نوع بعدی ان ها بسته های جمع بندی می باشد که داوطلبان برای جمع بندی ان ها را تماشا می کنند

تمام ان چه داوطلب برای کنکور نیاز دارد محیاست

تمام ان چه یک داوطلب برای کنکور نیاز دارد محیاست و فقط کافیست داوطلب انتخاب کند که ایا می خواهد در کنکور موفق شود یا نه . مطمئنا اثرات تماشای دی وی دی های اموزشی کنکور اسان است بعد از مدتی ظاهر خواهد شد و داوطلب به راحتی احساس خواهد کرد که درصد هایش در کنکور افزایش پیدا کرده است

 

مورد بعدی در مورد تدریس های یادگیری اسان این است که باعث علاقه بیشتر داوطلب به درس می شوند . مطمئنا مثل همه داوطلب های کنکور شما هم از بعضی از دروس بیزار هستید و دائم از ان ها فرار می کنید یا شاید هم اصلا از درس خواندن متنفر هستید ولی دیگر نگران این قضیه نباشید چرا که اساتید یادگیری اسان از روش هایی برای تدریس استفاده می کنند که باعث می شوند حتی به درس هایی که از ان ها بیزار بودند علاقه مند شوند .

 

ایا اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان ، همان اساتید موسسه کنکور آسان است می باشند؟

 

موسسه کنکور اسان است که در حقیقت همان انتشارات گیلنا می باشد برنامه های تلویزیونی را جهت آموزش کنکور تهیه می کند که عبارتند از اوج یادگیری ، یادگیری آسان ، هر کدام از این برنامه ها از شبکه های مختلف سیما پخش می شود ولی همه ی ان ها تولیدات انتشارت گیلنا می باشد .

بیشتر بخوانید!
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۳۹۶

شاید برای شما سوال باشد که چرا موسسه کنکور آسان است این همه برنامه تلویزیونی را که همه ی ان ها یک موضوع دارند و محتوای مشترکی را ارائه می دهند در قالب یک برنامه تلویزیونی تولید نمی کند . پاسخ این سوال این است که این برنامه ها در ساعات مختلفی از شبانه روز پخش می شود و باعث می شود هر کسی با هر برنامه زمانی که دارد بتواند این برنامه ها را تماشا کند .

بسیاری از اشخاص با تماشای کمی از برنامه های یادگیری اسان به درس علاقه مند شده اند

بسیاری از اشخصاص با تماشای کمی از برنامه های مذکور علاقه مند شده اند که دوباره ادامه تحصیل بدهند. چرا که روش های تدریس اساتید در برنامه های مذکور چنان شور رو شوقی را برای درس خواندن در اشخاص ایجاد می کنند. که اشخاص دوباره به درس خواندن علاقه مند می شوند

روش های تست زنی استوکیومتری کنکور اسان ااست

چگونه می توان به اموزش های کامل اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان دسترسی داشت؟

شاید الان تصمیم گرفته اید که  دست به کار شوید و هر چه سریع تر دی وی دی های اموزشی یادگیری اسان را تهیه کنید و درس خواندن را شروع کنید . شاید همین الان از شوق یادگیری نمی دانید چه کار کنید می خواهید هر چه سریعتر یادگیری برای کنکور را اغاز کنید . اما کمی صبر کنید ، چگونه ؟ اولین قدم سفارش دی وی دی ها می باشد و برای سفارش دی وی دی ها شما باید ابتدا به شماره های یادگیری اسان پیامک دهید . شماره های یادگیری اسان در انتهای همین صفحه قرار دارند . شما فقط کافیست کلمه سفارش دی وی دی را پیامک دهید تا مشاوران یادگیری اسان با شما تماس بگیرند .

مشاوران موسسه کنکور اسان است با شما تماس می گیرند

بعداز این که شما پیامک درخواست محصولات را به شماره های یادگیری اسان ارسال کردید . مشاوران موسسه کنکور اسان است در اولین فرصت با شما تماس می گیرند  و جزئیات وضعیت شما را بررسی می کنند . این جزئیات شامل پایه ای که در ان تحصیل می کنید وضعیت تحصیلی شما و این که از نظر علمی در چه سطحی قرار دارید می باشد. مشاوران با بررسی این موارد بسته پیشنهادی شما را طراحی می کنند و در اختیار شما قرار می دهند . این بسته با توجه به شرایط هر کس طراحی می شود و برای هر کسی متفاوت می باشد .

 

مثلا کسی که هدفش قبولی در رشته پزشکی می باشد با کسی که هدفش قبولی در رشته زمین شناسی می باشد دارای بسته های متفاوتی می باشند  . کسی که می خواهد پزشک شود نیاز به یک بسته بسیار بسیار جامع تر از کسی که می خواهد زمین شناسی قبول شود دارد. زیرا پزشکی از رشته هایی می باشد که سطح علمی بسیار بالایی را می طلبد . برای همین مشاوران یک بسته کامل اموزشی را برای این شخص در نظر می گیرند . و برای کسی که قصدش قبولی در رشته زمین شناسی می باشد بسته های اموزشی کمتری نسبت به پزشکی در نظر گرفته می شود علاوه بران ممکن است برای پزشکی مشاوره و پشتیبانی هم در نظر گرفته شود .

بیشتر بخوانید!
کنکور آسان است

تقسیم منابع با توجه به هدف

تقسیم منابع با توجه به  هدف و نیاز داوطلب از کارهای خوبی می باشد که موسسه کنکور اسان است انجام داده است . دانش اموز باید هدف خود را مشخص کند و مشاور موسسه نسبت هدف  دانش اموز به او می گوید که بادی چه کاری را انجام بدهد .

بعد از این که مشاوره بسته اموزشی را طراحی کرد نوبت تحویل ان به پست می رسد

بعد از این که مشاور بسته اموزشی داوطلب را طراحی کرد . نوبت به ان می رسد که بسته مذکور به پست تحویل داده شود و سپس اداره پست با توجه به قوانین و زمان بندی های خود بسته را در مدت مقرر به داوطلب می رساند . بعد از ان که داوطلب بسته اموزشی خود را توسط اداره پست دریافت نمود بلافاصله به مشاور موسسه اطلاع می دهد و مشاور موسسه نسبت به بسته ی دریافتی داوطلب برنامه ریزی های او را طراحی می کند و برای او ارسال می کند .

روش های تست زنی استوکیومتری کنکور اسان ااست

 

داوطلب پس از این که بسته اموزشی و برنامه ریزی خود را دریافت نمود شروع به مطالعه کنکور می کند . در روند مطالعه ، داوطلب دائما توسط مشاور و پشتیبان چک می شود و اگر مشکلی باشد توسط مشاوران برطرف می شود .

تهیه ی بسته های اموزشی یادگیری اسان

راه های متفاوتی برای تهیه ی بسته های اموزشی یادگیری اسان وجود دارد . ولی راحت ترین راه این است که شما با شماره های انتهای همین مطلب تماس بگیرید . این شماره ها ، شماره های گروه مشاوره و برنامه ریزی مهندس بنائی می باشد. شما با تماس با این شماره ها می توانید از راه های دریافت بسته های یادگیری اسان مطلع شوید

 

برای گرفتن مشاوره در مورد انتخاب اساتید یادگیری اسان با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه {اساتید یادگیری اسان} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ اس ام‌اس کنید

 در فضای مجازی هم از خدمات آموزشی  ما مانند جزوات  رتبه های برتر کنکور ،
نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس  ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 برای عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×