اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

اوج یادگیری یک برنامه تلویزیونی می باشد که رسالت ان اموزش دروس کنکور می باشد . این برنامه توسط موسسه کنکور اسان است ایجاد شده است . اساتید این برنامه عبارتند از استاد مسعودی که مدرس ریاضی وفیزیک می باشند . استاد عارف ربیعیان که مدرس شیمی می باشند . استاد عرفان پازوکی که که مدرس زیست می باشند و استاد حسین احمدی که مدرس عربی و دینی و ادبیات می باشند و استاد امیر دانش زاده که مدرس زبان انگلیسی می باشند.

 

خیلی از داوطلبان و دانش اموزان کنکور از دروس کنکور وحشت دارند 

خیلی از داوطلبان و دانش اموزان کنکور که از دروس کنکور وحشت داشتند با تماشای برنامه تلویزیونی اوج یادگیری وحشتشان تبدیل به علاقه شده است . علت ان هم این است که اساتید اوج یادگیری به نحوی درس ها را ساده و اسان تدریس می کنند که داوطلبان با دیدن این تدریس ها نه تنها از ترسشان از کنکور از بین می رود بلکه به درس خواندن هم علاقه مند می شوند.

 

 

اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری
اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

لیست قیمت

اساتید تمام تلاش خود را می کنند بهترین تدریس را ارائه دهند

اساتید اوج یادگیری تمام تلاش خود را می کنند که بهترین تدریس ها در تلویزیون ارائه دهند ولی عملا ارائه ی همه ی تدریس ها در قالب برنامه تلویزیونی امکان پذیر نیست .علت ان هم این است که زمان یک برنامه تلویزیونی بسیار محدود می باشد و شاید برای تدریس یک درس یک سال زمان لازم باشد.

به همین منظور برای این که تدریس ها کامل شود ، اساتید ادامه ی تدریس های خود را در قالب دی وی دی اموزشی ارائه می دهند که داوطلب می تواند با تهیه کردن این دی وی دی ها ادامه ی تدریس ها و روش های تست زنی را فرا بگیرد.

کیفیت تدریس های اوج یادگیری

یکی از دغدغه های یی که داوطلبان و پدران و مادران کنکوری دارند این است که کیفیت تدریس ها در اوج یادگیری بسیار عالی می باشد اما ایا تدریس دی وی دی های درسی هم به همین شکل می باشد . در پاسخ به این سوال باید بگوییم که دی وی دی ها خیلی خیلی بهتر از اوج یادگیری تدریس شده اند . اگر تدریس های اوج یادگیری مورد پسند شما واقع شده باشد ،

دیگر در مقابل دی وی دی های اموزشی حرفی برای گفتن از نظر کیفیت باقی نمی ماند و مطمئنا شما با دیدن دی وی دی های اموزشی با کیفیت لذت خواهید برد . اساتید در این دی وی دی های اموزشی ان قدر مطالب را دقیق  و کامل توضیح داده اند که گاهی اوقات داوطلب برای مرور و مطالعه این مطالب نیاز به چندین روز زمان دارد.

 

ویژگی های یک روش تدریس موفق همراه با اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

یک تدریس را هنگامی می توان یک تدریس خوب نامید که فهم همه مخاطبان ان تدریس از درس ، به یک اندازه باشد . نه این که بعضی از دانش اموزان درس ها را به راحتی متوجه  شوند و بعضی از دانش اموزان با دیدن تدریس ، درس ها برایشان مبهم تر شود . اکثر تدریس هایی که در زمینه کنکور وجود دارد از استاندارد کافی برخوردار نمی باشد برای همین اکثر داوطلبان با دیدن این تدریس ها نه تنها درس را یاد نمی گیرند بلکه درس برایشان مبهم تر هم می شود .

بیشتر بخوانید!
برنامه ریزی ویژه دانش آموزان اوج یادگیری و آینده موفق

روش تدریس اساتید اوج یادگیری

روش تدریسی که اساتید اوج یادگیری در پیش گرفته اند این مشکل را حل کرده است و بلا استثنا تمام دانش اموزانی که به تماشای تدریس های اوج یادگیری می نشینند اذعان دارند که درس ها را به خوبی متوجه می شوند . این روش تدریس باعث شده است که همه داوطلب به یک اندازه ار تدریس های اوج یادگیری بهره مند شوند.

آیا قیمت دی وی دی های اوج یادگیری بالاست؟

تکنیک های موفق تدریس

اگر استاد فقط به تدریس بپردازد و یکسره درس را به صورت کاملا جدی و خشک ارائه دهد داوطلب پس از مدتی از درس زده خواهد شد و مطمئنا درس را کنار خواهد گذاشت . این مشکل هم یکی از مشکلات موجود در اکثر تدریس های کنکور می باشد ولی اساتید اوج یادگیری با استفاده از تکنیک های موفق تدریس طوری این مشکل را حل کرده اند که نه تنها داوطلب از تماشای تدریس ها خسته نمی شود بلکه ساعت ها با لذت به تماشای تدریس ها می پردازد.

 

استفاده از علم روان شناسی

اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری با استفاده از علم روانشناسی ، تدریس های را به صورتی ارائه می دهند که داوطلب بدون هیچ خستگی به تماشای تدریس ها بپردازد و دروس را با لذت فراوان فرا بگیرد . هم چنین اساتید در میان تدریس های ا خود به داوطلبان انگیزه می دهند تا داوطلبان با کاهش انگیزه مواجه نشوند و با قدرت هر چه تمام تر مسیر خود را طی کنند.

از ویژگی های خیلی خوب تدریس های اوج یادگیری این می باشد که این تدریس ها کاملا برنامه ریزی شده و به سمت یک هدف مشخص انجام می شود . از این رو استاد قبل از شروع به تدریس زمینه چینی های لازم را انجام می دهد و سپس تدریس را ارائه می دهد

ترس و اضطراب کنکور 

ترس واظطراب کنکور از مسائلی می باشند که اکثر داوطلبان کنکور با ان درگیر هستند . برای همین تلاش اساتید اوج یادگیری بر این استوار می باشد که تدریس ها را طوری ارائه بدهند که ترس و اضطراب داوطلبان نسبت به کنکور کم شود . از تلاش های بسیار خوب اساتید در این زمینه می توان به دی وی دی های انگیزشی استاد  احمدی اشاره نمود .

بیشتر بخوانید!
چگونه دی وی دی های اوج یادگیری را سفارش بدهم

روش های حل تست های ریاضی

هم چنین روش های حل تست های ریاضی استاد مسعودی کار را به نحوی برای داوطلبان اسان کرده است که داوطلب با استفاده از ان ها دیگر اظطرابی برای حل مسائل ریاضی نخواهد داشت . هم چنین روش های تست زنی استاد ربیعیان شیمی را یکی از دوست داشتنی ترین درس ها در کنکور کرده است .

استاد پازویک هم با ارائه نکته های خوبی در درس زیست شناسی آرامش را به بچه های تجربی هدیه داده است . هم چنین یادگیری زبان انگلیسی با تدریس های استاد دانش زاده دیگر برای هیچ کدام از داوطلب های کنکور سخت نیست .همین چیز ها در تدریس های اساتید اوج یادگیری باعث شده است که این تدریس ها به بهترین تدریس های کنکور تبدیل شوند

 

از اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری چه می اموزیم

همه کنکور به یادگیری مطالب درسی ختم نمی شود بلکه چیزهای دیگری هم در کار هستند . برای همین اساتید اوج یادگیری علاوه بر تدریس ها به مواد دیگر هم می پردازند که پیشرفت داوطلب را تضمین می کند .تدریس های اساتید اوج یادگیری به این صورت می باشد که استاد بعد از تدریس شروع به مثال زدن می کند .

این مثال ها مطلب درسی را برای داوطلب واضح تر و روشن تر می کنند . بعد از تمام شدن مثال ها نوبت به حل تست های سال های قبل می رسد . داوطلب با قرار گرفتن در فضای تست های سال های قبل و استفاده از روش های تدریس شده توسط اساتید برای حل ان تست ها ، تسلط بسیار بالایی بر دروسی که یادگرفته پیدا می کند .

ویژگی های خوب تدریس های اوج یادگیری

ویژگی های خوب تدریس های اوج یادگیری به این جا ختم نمی شود . زیباترین نقطه ی تدریس ها و پکیج ها ان جا می باشد که اساتیدی مثل امیر مسعودی پکیج پیش بینی سوالات کنکور و همایش ها را ارائه می دهند . این پکیج ها باعث می شوند داوطلب کاملا برای موفقیت در کنکور اماده شود.

یک داوطلب حجم بالایی از اطلاعات را مطالعه می کند

یک داوطلب کنکوری حجم بالایی از اطلاعات را مطالعه می کند ، مطمئنا داوطلب باید روش هایی را یاد بگیرد که بتواند از این حجم بالای اطلاعات با سرعت بسیار بالایی استفاده کند . یکی از این روش های رمزگردانی می باشد که اساتید موسسه کنکور اسان است این روش را در دی وی دی های اموزشی به داوطلبان کنکور اموزش می دهند . داوطلب با یادگیری روش های رمزگردانی سرعت خود را در دروسی مثل شیمی و فیزیک و ریاضی در پاسخ دهی به تست ها چند برابر می کند

تابستانی موفق با اوج یادگیری

یکی دیگر از تکنیک های خوب در کنکور

یکی دیگر از این تکنیک های خوب که در کنکور بسیار کاربردی می باشد تکنیک تحلیل قرابت معنایی می باشد این تکنیک باعث می شود داوطلبان زمان بسیاری را در کنکور صرفه جویی کنند . صرفه جویی زمان در کنکور یعنی این که داوطلب توانایی این را خواهد داشت که به سوالات بشتری پاسخ بدهد

بیشتر بخوانید!
نحوه برنامه ریزی امتحانی

تمام تلاش اساتید اوج یادگیری

تمام تلاش اساتید اوج یادگیری برای این مساله می باشد که داوطلبان در کمترین زمان ممکن بتوانند تست ها ی کنکور را پاسخ بدهند . برای این منظور فقط به دی وی دی های اموزشی اکتفا نشده است و دی وی دی های دیگری تحت عنوان مرور و تثبیتب هم چنین روش های تست زنی تولید شده است . همه ی این پکیج ها در کنار هم و به اضافه ی کتاب های تست زنی می توانند مهارت دانش اموز را در تست زدن به بالاترین سطح ممکن برسانند به طوری که داوطلب در کنکور به رشته ای که دلش می خواهد برسد

دی وی دی های دیگر غیر از آموزش 

دی وی دی های دیگری تحت عناوین مختلف توسط بعضی از اساتید مثل استاد ربیعیان و استاد مسعودی نیز تولید می شود که این دی وی دی ها هم به نوبه ی خود در افزایش سطح تست زنی داوطلب بسیار موثر می باشد

پل ارتباطی شما با اساتید  برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

تدریس های اوج یادگیری برای همه جور داوطلبی با هر نوع سطح علمی و هدفی وجود دارد . برای این که شما بتوانید از تدریس های مناسب با هدف خود استفاده کنید . باید با مشاوران موسسه اوج یادگیری تماس بگیرید تا مشاوران موسسه با بررسی وضعیت شما پکیج مناسب با شما را ارائه بدهند

مشاوران موسسه اوج یادگیری دی وی دی های اموزشی را با توجه به سطح علمی و زمان باقی مانده تا کنکور به داوطلب پیشنهاد می کنند . بنابر این برای هر وضعیت پکیج ها متفاتی طراحی و ارائه می شود . اصلا نگران نباشید چون مشاوران اوج یادگیری برای هر وضعیت پکیج آموزشی مناسب با ان را ارائه می دهند

 

 

برای گرفتن مشاوره در زمینه انتخاب اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری با شماره های 

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه {اساتید اوج یادگیری} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ اس ام‌اس کنید

 در فضای مجازی هم از خدمات آموزشی  ما مانند جزوات  رتبه های برتر کنکور ،
نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس  ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 برای عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×