از پایه دهم به فکر کنکور باشید

از پایه دهم به فکر کنکور باشید اگر می خواهید رتبه ای تک رقمی کسب کنید

از پایه دهم به فکر کنکور باشید اگر می خواهید رتبه ای تک رقمی کسب کنید

خلاصه از پایه دهم به فکر کنکور باشید تا زمان لازم برای تمرین مطالب جدید و تمرین راه حل های جدید را داشته باشید. این امر در دراز مدت نتیجه خود را خواهد گذاشت و شما کم کم به یک رتبه برتر، تبدیل خواهید شد. شخصی که با اطمینان به خود بر سر جلسه کنکور حاضر شده و درصد بالایی از نمرات را کسب خواهد کرد.

از پایه دهم به فکر کنکور باشید، اگر می خواهید رتبه ای تک رقمی کسب کنید

مطلب پیشنهادی : سال دهم تست هم بزنم

در رقابت تنگاتنگی که میان دانش آموزان برای قبولی در کنکور است، تنها آن دسته از داوطلبانی به موفقیت خواهند رسید که با برنامه و در زمان صحیح به تلاش کردن بپردازند. به همین دلیل، ما بسیار توصیه می کنیم که از پایه دهم به فکر کنکور باشید. زیرا در مدت این سه سال، زمان کافی برای آمادگی و یادگیری مهارت های کنکور را کسب خواهید کرد. شاید هم اکنون در ذهنتان این سوال پدیدار شود که چه مهارت هایی برای کنکور لازم است؟ چگونه این مهارت ها را کسب کنیم؟

برای پاسخ دهی به این سوال، همواره باید در نظر داشته باشید، که هیچ موفقیتی تصادفی نیست؛ بلکه با پشتکار و یادگیری مهارت هایی که مسیر موفقیت را هموار تر می کنند، می توان به این مهم دست یافت. به همین دلیل شما باید از پایه دهم به فکر کنکور باشید. تا وقت کافی برای یادگیری روش های تست زنی، تسلط بر مطالب، یادگیری مهار استرس، تنظیم خواب و …. را کسب کنید.

یک کنکوری موفق خوب می داند که در این مسیر طولانی نیاز به یک همراه دارد. همراهی که زمان های نا امیدی و یا خسته کننده مانند نیروی محرکه ای او را به پیش برد. ما به شما مشاورانی زبده را پیشنهاد می دهیم که می توانند همان همراه آگاه باشند. خوشبختانه موسسه کنکور آسان است در این زمینه از افرادی که خود مسیر کنکور را با موفقیت سپری کرده اند، به عنوان مشاور بهره گرفته است.

مطلب پیشنهادی : تدریس ادبیات پایه دهم استاد احمدی کنکور آسان است

از پایه دهم به فکر کنکور باشید
از پایه دهم به فکر کنکور باشید

 

برای موفقیت باید از پایه دهم به فکر کنکور باشید

انباشته شدن مطالب تنها باعث استرس می شود، بلکه دانش آموزان را از یادگیری باز می دارد. به همین دلیل باید از پایه دهم به فکر کنکور باشید و در همان سال شروع به کنکور خواندن کنید. این امر سبب می شود که شما نه تنها در امتحانات پایان ترم خود موفق شوید، بلکه شما را تشویق به تمرین های بیشتر در تابستان می کند.

تمامی دانش آموزانی که برای خود هدفی تعیین کرده اند خوب می دانند، که سه سال مانده به کنکور را باید با تلاش مضاعف سپری کنند. این دانش آموزان یادگیری را متوقف نمی کنند، خسته نمی شوند و همیشه در حال تمرین کردن و فراگرفتن راه های جدیدی هستند که آن ها را در رسیدن به آنچه که آینده شان را می سازد، یاری دهد.

از پایه دهم به فکر کنکور باشید، تا زمان کافی برای جمع بندی، خلاصه کردن، یادگیری روش های تست زنی، شرکت در آزمون های آزمایشی، تمرین، زمانبندی و.. را داشته باشید. هیچ دانش آموزی نمی تواند تنها با تلاش در عرض یکسال خود را به موفقیت برساند. زیرا پرورش دادن خود به عنوان یک کنکوری، نیاز به زمان دارد.

زمان هایی که دیگران در حال استراحت هستند، شما تمرین کنید، زمان هایی که رقیبانتان در حال مسافرت های تفریحی هستند، شما مهارتی را در خود پرورش دهید، تا به این ترتیب خود را به یک رتبه برتر شدن نزدیک کنید. همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید که برای موفق شدن نیازی به هوش سرشار نیست. بلکه تلاش کردن شرط اول موفقیت است.

مطلب پیشنهادی : محصولات کنکور آسان است قیمت شیمی پایه دهم

برای اینکه بتوانید مطالب را درک کنید، باید از پایه دهم به فکر کنکور باشید

یادگیری امری است که برای کسب آن به زمان نیاز دارید. زیرا که تثبیت مطالب در ذهن، نیاز به تکرار و تمرین دارد. این روند نیز نیاز به گذر زمان. به همین علت شما باید از پایه دهم به فکر کنکور باشید، تا زمان کافی برای این موضوع داشته باشید.
شاید هم اکنون گمان کنید که زود است. اما بدانید که رقیبان شما یک لحظه آرام ننشسته و از کلاسی به کلاس دیگر در حال یادگیری هستند. پس از پایه دهم به فکر کنکور باشید، تا در سال دوازدهم در حسرت این زمان هایی از دست رفته نباشید. از پایه دهم به فکر تمرین کردن راه حل های تست زنی امیر مسعودی و عارف ربیعیان باشید. زمانی طلایی که مانند آن را هرگز به دست نخواهید آورد.

تماشای دی وی دی های آموزشی باید در کمالش آرامش صورت گیرد. این دی وی دی ها همان کلاس هایی درسی هستند، که حضور در آن ها نیاز به صرف زمان دارد. شما نمی توانید در عرض چند ماه به صورت فشرده آن همه مطلب جدید را فراگیرید. این محدودیت انسان است. بنابراین ما اکیدا به شما توصیه می کنیم، از پایه دهم به فکر کنکور باشید،

مطلب پیشنهادی : محصولات کنکور آسان است قیمت ریاضی پایه دهم

 

مشاوره و برنامه ریزی

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {خرید کتاب ۹۰۰ تست عربی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×