آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان با برنامه زنگ پنجم و اوج یادگیری متفاوت است؟

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان با برنامه زنگ پنجم و اوج یادگیری متفاوت است؟

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان

پاسخ به این سوال قطعا خیر است. زیرا که تمامی این برنامه ها تنها یک هدف واحد داشته و منابع همگی آن ها یکی است. موسسه کنکور آسان است دارای برنامه و طرح های متنوعی می باشد، که با اسامی مختلفی شناخته می شوند. یکی از این برنامه ها، یادگیری آسان است، که از شبکه چهار سیما پخش می گردد. در این برنامه در مورد قیمت دی وی دی های یادگیری آسان بحث نمی شود، بلکه هدف از آن یاد دادن مطالب درسی به صورت رایگان برای همه می باشد.

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان

اساتید یادگیری اسان

در برنامه یادگیری آسان، اساتید بسیاری مانند؛ مهندس امیر مسعودی، مهندس عارف ربیعیان، دکتر عرفان پازوکی، استاد حسین احمدی، امیر دانش زاده و…. حضور می یابند. هر کدام از این اساتید در هر برنامه بخش کوچکی از مطالب کتاب را به صورت رایگان تدریس کرده و در پایان برنامه، برای دانش آموزان و داوطلبان مشتاقی که قصد یادگیری بیشتری را دارند، شماره هایی برای تماس ذکر می کنند.

لیست قیمت

 

ارتباط با موسسه کنکور آسان است ابتدا به صورت پیامکی بوده و سپس مشاوران موسسه با شما تماس می گیرند. بعد از انجام سوالات معمول مانند مقطع تحصیلی، معدل و…، مشاور به شما در مورد وضعیت فعلیتان و نیاز هایتان بر اساس هدفی که دارید، نکاتی را خواهد گفت.

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان

در پایان، وی به شما قیمت دی وی دی های یادگیری آسان را یادآور می شود. سپس دانش آموز با خانواده خود مشورت کرده و بر اساس طرح هایی که از سوی مشاور برای وی توضیح داده می شود، یکی از آن ها را تهیه می کند.

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان

قیمت دی وی دی های یادگیری اسان

قیمت دی وی دی های یادگیری آسان، به شرایط علمی شما، مقطع تحصیلی، زمان باقی مانده شما برای کنکور، هدفتان و.. تعریف می شود. برخی از دانش آموزان تیزهوش نیز، تنها به بسته های آموزشی اکتفا نکرده و به تهیه بسته های تکمیلی تر نیز می پردازند. از این رو فاکتور های بسیاری بر قیمت دی وی دی های یادگیری آسان تاثیر گذار هستند، که بهتر است برای اطلاعات دقیق تر، با مشاوران ما در گروه مهندس بنایی تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید!
بهترین اساتید کشور

قیمت دی وی دی های یادگیری آسان را چگونه کاهش دهم؟

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، تمامی دانش آموزان بر آن هستند، که راهی برای کاهش قیمت دی وی دی های یادگیری آسان بیابند. برخی از آن ها با عدم تهیه بسته های آموزشی و برخی دیگر با تهیه تنها سر فصل هایی که اشکال دارند، به این کار می پردازند.

 

گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان

اما در هر دو این موارد، دانش آموز با خلائی از اطلاعات مواجه می شود، که وی را سر در گم می کند. زیرا که در دی وی دی های آموزشی نکاتی تدریس می شود که از آن ها نه تنها در امتحانات مدرسه بلکه در روش های تست زنی نیز کاربرد دارد. برای همین هم عدم مطالعه این بسته های آموزشی، ممکن است شما را دچار سوالات بسیاری کند.

عدم تهیه بسته های اموزشی به علت قیمت دی وی دی های یادگیری اسان 

علاوه بر این عدم تهیه بسته های آموزشی به علت قیمت دی وی دی های یادگیری آسان و تنها استفاده از دی وی دی های تست زنی، سبب می شود که دانش آموز حجم بالایی از اطلاعات را از دست داده و نتواند هر سوالی را حل کند. البته باید یادآور شد که دی وی دی های تست زنی به صورت کامل نکات مهم و حیاتی را پوشش داده اند. اما با این حال، به دلیل گستردگی و حجم بالای مطالب درسی، می توان سوالات متنوعی طراحی کرد که پاسخ آن ها، تنها در دی وی دی های آموزشی است.

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان

راه های صرفه جویی در قیمت دی وی دی های یادگیری اسان 

برای همین منظور راه های وجود دارد که از طریق آن می توانید در قیمت دی وی دی های یادگیری آسان صرف جویی کنید. یکی از این راه ها، استفاده از تخفیفاتی است که هر چند ماه یکبار و در ایام خاصی مثل 22 بهمن، نوروز و… اعلام می شود.

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان

دومین راه برای کاهش قیمت دی وی دی های یادگیری آسان، خرید اقساطی می باشد. با این کار می توانید در فواصل زمانی معین، با پرداخت های سبک به خرید بسته های آموزشی مطابق با برنامه خود بپردازید. اما بالاخره عمده تخفیف و بیشترین کاهش قیمت را در خرید های نقدی و یکجا به دانش آموز و داوطلب اختصاص داده می شود.

بیشتر بخوانید!
برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است

خرید یکجا از بسته های اموزشی موسسه کنکور اسان است

خرید یکجا از بسته های آموزشی موسسه کنکور آسان است، دارای مزایایی بسیاری از جمله استفاده از پشتیبانی و مشاوره به صورت رایگان، ارسال رایگان مطالب آموزشی آپدیت شده، برخورداری از چندین آزمون آزمایشی رایگان، آزمون تعیین سطح رایگان، تخفیفات ویژه، شرکت در طرح های آموزشی، ارتباط با رتبه های برتر کنکور سال قبل و… . هر کدام از این موارد می تواند تا صد ها هزار تومان از هزینه های شما صرفه جویی کند.

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان

راه دیگری برای کاهش قیمت دی وی دی های یادگیری اسان

البته راه های دیگری نیز برای کاهش قیمت دی وی دی های یادگیری آسان وجود دارد، که برای آگاهی از آن ها می توانید با مشاوران موسسه تماس حاصل نمایید. تنها نکته ای که باید بدان توجه کنید این است که هزینه کردن برای یادگیری اتلاف پول نیست، بلکه سرمایه گذاری بلند مدتی است که برای فرزند خود انجام می دهید.

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان

در آزمونی که رقابت ها تنها بر سر پاسخ دهی به یک سوال بیشتر است، داشتن بنیه علمی قوی و یادگیری مهارت های موفقیت، بسیار حیاتی است. از این رو می توانید با استفاده از یکی از روش های ذکر شده، نه تنها در قیمت دی وی دی های یادگیری آسان صرفه جویی کنید، بلکه آینده فرزند خود را نیز تضمین نمایید.

خرید بهترین دی وی دی آموزشی

 

بهترین راه برای اطلاع از قیمت دی وی دی های زنگ پنجم چیست؟

خیلی از داوطلبین و بینندگان برنامه تلویزیونی اوج یادگیری و یادگیری اسان است دوست دارند بدانند که از چه راهی می شود از قیمت دی وی دی های یادگیری اسان اگاه شد این کار بسیار ساده می باشد زیرا که شما می توانید با تماس با شماره های موسسه کنکور است می باشد

شماره های موسسه کنکور اسان است در انتهای این مطلب قرار داده شده است

بیشتر بخوانید!
موقعیت ابهام چیست + راه حل (کنکور آسان است)

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان

در نظر گرفتن بسته های اموزشی توسط مشاوران

مشاوران با توجه به آزمون تعیین سطحی که از دانش آموز می گیرند، و با توجه به معدل، مقطع و هدفی که دارند، بسته های آموزشی را برای آن ها در نظر می گیرند. به همین دلیل است که پکیج های آموزشی دارای قیمت های متفاوتی هستند. مثلا برای دانش آموزی که امسال مقطع دهم است، تمامی بسته های آموزشی دهم و روش های تست زنی دهم لازم است. همین که این دانش آموز به اول تابستان رسید، بسته های جمع بندی دهم، برای مرور، در برنامه او قرار می گیرد. این دانش آموزان علاوه بر این جمع بندی ها، بسته آموزشی یازدهم را برای پیش خوانی دارند.

آیا قیمت دی وی دی های یادگیری آسان

قیمت دی وی دی های یادگیری اسان 

قیمت دی وی دی های یادگیری آسان، با خرید بسته های کامل هر مقطع، دارای تخفیفات ویژه ای است. علاوه بر این، هر بار و با هر ایامی تاریخی، موسسه تخفیفات بی نظیری بر روی بسته های آموزشی اعمال می کند، که مشاوران موسسه با دانش آموزان تماس گرفته و آن ها را از این تخفیفات مطلع می سازند. در این زمان ها می توان بست های آموزشی را با کمترین قیمت، تهیه کرد. نقش مشاوران در این خصوص بسیار حیاتی است. زیرا که هر دانش آموز دارای مشاور خاص خود است و در صورتی که دانش آموز در ارتباط نزدیک با مشاور خود باشد، می تواند از او انتظار داشته که وی را از این تخفیفات مطلع سازد.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { دی وی دی های یادگیری اسان } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×