برنامه تلویزیون اوج یادگیری

آیا قیمت دی وی دی های اوج یادگیری بالاست؟

آیا قیمت دی وی دی های اوج یادگیری بالاست؟

آیا قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

بسیاری از والدین و دانش آموزان در صورت مواجه شدن با قیمت دی وی دی های اوج یادگیری، آن ها را بسیار گران و غیر منصفانه می دانند. این در صورتی است که با یک حساب سر انگشتی، اگر قیمت کلاس های حضوری را محاسبه کنند، خواهند دید که قیمت این پکیج های آموزشی بسیار کمتر از این کلاس ها است. حتی اگر دقیق تر شوند، متوجه خواهند شد که با خرید دی وی دی ها، می توانند هر زمان و در هر شرایطی به درس خواندن پرداخته و بار ها یک مطلب را از سر بخوانند. در صورتی که در کلاس های آموزشی، این امتیاز فقط در صورت پرداخت هزینه اضافه صورت می گیرد.

برنامه تلویزیون اوج یادگیری
برنامه تلویزیون اوج یادگیری

قیمت دی وی دی ها تا به امروز تغییر چندانی نداشته

برنامه تلویزیون اوج یادگیری

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری، تا به امروز تغییر چندانی نداشته است و آن مقدار ناچیزی هم که به آن ها اضافه شده است، در ازای تغییرات اقتصادی کلان کشور می باشد. از این رو موسسه کنکور آسان است بی تقصیر بوده و مجبور به اضافه کردن ناچیز قیمت ها شده است. علاوه بر موارد گفته شده، ذکر این نکته لازم است که دانش آموزان می توانند برای چند سال متمادی از این دی وی دی ها استفاده کنند، بدون آنکه نیاز به هزینه های اضافی باشد. در صورتی که با حضور در کلاس های کنکوری و عدم قبولی در همان سال، داوطلب باید در سال بعد تنها از روی جزوه ای که چندان هم کامل نیست، به مطالعه بپردازد و یا اینکه هزینه ای چند برابر سال قبل پرداخت کند.

 

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

محاسبه هزینه کنکور

برنامه تلویزیون اوج یادگیری

بسیاری از افراد زمانی که با خود هزینه های کنکور را محاسبه می کنند، با یک قیمت نجومی مواجه می شوند. زیرا که تنها هزینه کلاس های درس نیست. بلکه کتاب ها، کنکور های آزمایشی، آزمون تعیین سطح، هزینه های سرسام آور مشاوره و پشتیبانی و… نیز برای موفقیت در کنکور لازم است. این در صورتی است که با خرید پکیج های آموزشی موسسه کنکور آسان است، تمامی این موارد برای دانش آموز رایگان محاسبه می شود. به همین دلیل است که قیمت دی وی دی های اوج یادگیری، در نهایت مبلغ چندانی نخواهد داشت.

  

 

 

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری را بر چه اساسی پایه گذاری می کنند؟

برنامه تلویزیون اوج یادگیری

از آنجایی که تدریس ها به صورت سر فصلی می باشند، هر فصل با توجه به گستردگی مطالبی که بیان می شود، دارای قیمت متفاوتی است. مثلا برخی از مباحث ریاضی، در هر سه سال وجود دارند، از این رو، مهندس امیر مسعودی آن ها را به صورت پیوسته تدریس می کند، که دانش آموز بتواند ذهن خود را بهتر متمرکز نماید. از این رو قیمت این دسته از سر فصل ها، مقدار ناچیزی از سایر فصول بالاتر است. علاوه بر این، برای برخی از دانش آموزان تیزهوش و مشتاق، مطالبی تکمیلی تهیه شده است که در صورت تمایل، خریداری می شود.

دی وی دی های روش های تست زنی

برنامه تلویزیون اوج یادگیری

در کنار بسته های آموزشی، دی وی دی روش های تست زنی نیز وجود دارد، این دی وی دی ها دارای قیمت های گوناگونی هستند که بر اساس سر فصل ها تنظیم شده اند و به اندازه میزان اهمیت آن مطلب در کنکور، به آن پرداخته شده است. در این دی وی دی ها که هر چند سال یکبار به روز می شوند، آخرین تست های کنکور، از درجه آسان به سخت و با همان روش های تدریس شده توسط اساتید، حل می شوند. قیمت دی وی دی های اوج یادگیری در این زمینه، بسیار کمتر از دی وی دی های آموزشی بوده و در عوض آن، بسیار کارا تر می باشند.

 

آیا قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

هزینه های قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

بخش سوم از هزینه های قیمت دی وی دی های اوج یادگیری، مربوط به دی وی دی های جمع بندی می باشد، که برای مرور مطالب مهم بسیار کارایی دارند. این دی وی دی ها برای دو دسته از دانش آموزان توصیه می شوند. دسته اول کسانی هستند که تا آخر اسفند به خواندن 100 درصدی مطالب پرداخته و از اول فروردین همگام با برنامه درسی مرور و تست زنی را آغاز می کنند؛ و دسته دوم دانش آموزانی هستند که دارای پایه ای قوی بوده، اما فرصت اتمام درس ها را نداشته اند. برای دسته دوم، به دلیل محدودیت زمانی که دارند، دی وی دی های جمع بندی حکم زمان اضافی را داشته و می تواند در کمترین زمان ممکن، آن ها را به سطح مطلوب ارتقا دهد.

چگونه می توان از قیمت دی وی دی های اوج یادگیری کم کنم؟

مشکلات مالی تنها دلیلی است که دانش آموز را از داشتن اساتیدی بسیار حرفه ای منع می کند. به همین دلیل به صلاح دید کارشناسان و دستور استاد حسین احمدی، در زمان های خاصی در سال، برخی از آموزش ها به صورت رایگان در اختیار تمامی دانش آموزان قرار می گیرد تا در این صورت، همه بتوانند تا به اندازه در یک سطح رقابت کنند. این فرصت ها تنها زمانی هستند که شما می توانید قیمت دی وی دی های اوج یادگیری را به صفر برسانید.

آیا قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

خرید پکیج کامل از گروه اموزشی مهندس بنائی

علاوه بر این، بسیاری از دانش آموزان در صورت خرید پکیج های کامل از گروه آموزشی مهندس بنائی، از تخفیفات ویژه ای برخوردار خواهند شد، در این صورت تا صد ها هزار تومان می تواند به نفع دانش آموزان باشد. این تخفیفات دارای شرایط خاصی بوده و برای اطلاع از آن ها می توانید با مشاوران موسسه تماس بگیرید.

راهی که باعث می شودقیمت دی وی دی های اوج یادگیری برای دانش اموزان مقرون به صرفه باشد

راه سومی که باعث می شود قیمت دی وی دی های اوج یادگیری برای دانش آموزان بسیا مقرون به صرفه باشد، خرید دی وی دی ها به صورت سر فصلی است. با این کار هر بار مطابق با وسع و نیاز دانش آموز، مطالبی تهیه می شود. اما اشکال این کار در آن است که

دریافت نکردن خدمات مشاوره ای 

1- سایر خدمات موسسه مانند مشاوره های تخصصی و پشتیبانی به این دسته از دانش آموزان تعلق نخواهد گرفت و

تلف شدن وقت دانش اموز

2- با هر بار خرید، چند روزی از وقت دانش آموز تلف خواهد شد. هر چند که کارمندان موسسه کنکور آسان است سعی می کنند در کمترین زمان ممکن پکیج را برای دانش آموز به پست تحویل دهند، اما مدت زمانی را که پست لازم دارد تا بسته را تحویل دهد، جز زمان تلف شده محسوب می گردد. علاوه بر این مورد، هر بار دانش آموز باید مبلغی را به عنوان هزینه پستی پرداخت کند، که کار چندان مطلوبی به نظر نمی رسد.

تهیه بسته های اموزشی به صورت اقساط کوتاه مدت

برای همین منظور و برای کاهش قیمت دی وی دی های اوج یادگیری، پیشنهاد می کنیم که این بسته های آموزشی را به صورت اقساط های کوتاه مدت و با تخفیفات ویژه ای خریداری کنید. با این کار می توانید هم بسته های آموزشی را کامل تهیه کرده و هم زمان خود را برای تحویل دی وی دی ها، هدر ندهید. زیرا که با این روش، مشاور همواره پیگیر کار شما خواهد بود و قبل از اتمام بسته های مطالعه شده، با شما تماس گرفته، تا فاز دوم برنامه را آغاز کند.

پیشروی با برنامه درسی

یکی دیگر از دلایلی که ترجیح داده می شود دی وی دی ها به صورت یکجا تهیه شوند، پیشروی با برنامه درسی می باشد. زیرا که در برنامه درسی دروس بر اساس پیشنیاز و هم نیاز چیده شده اند و باید در فواصل زمانی معین مطالعه شوند. در این حالت، نیاز دانش آموز، بر قیمت دی وی دی های اوج یادگیری غلبه کرده و او می بایست تمامی بسته های آموزشی را مطابق با برنامه ای که در دست دارد، تهیه کند.

آیا قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { دی وی دی های اوج یادگیری } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×