آموزش جامع علوم و فنون دهم

آموزش جامع علوم و فنون دهم (چاپ جدید) کنکور آسان است

آموزش جامع علوم و فنون دهم (چاپ جدید)

آموزش جامع علوم و فنون دهم (چاپ جدید)

 

در کشور ما ایران هر ساله امتحان بزرگی به نام کنکور برگزار می شود که داوطلبان ورود به دانشگاه را در رشته های علمی مختلف را به رقابت می کشد . یکی کنکوری خوب کسی است که از دو جهت کاملا عالی باشد .

لیست قیمت محصولات پایه نهم

 

سطح علمی بالا و روش های تست زنی 

اول این که از نظر علمی ، سطح علمی بالایی داشته باشد و بر مباحث کتب درسی کاملا مسلط باشد و دوم این که روش هایی را اموخته باشد که بتواند با استفاده از ان روش ها در کنکور سراسری به سرعت پاسخ سوال ها را بیابد و تیک پاسخ درست را بزند . همان طور که می دانید در کنکور سراسری زمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و کسانی که بتوانند در کوتاه ترین زمان پاسخ سوال ها را بیابند شانس موفقیت بیشتری نسبت به بقیه داوطلبان کنکور دارند .

آموزش جامع علوم و فنون دهم
آموزش جامع علوم و فنون دهم

 

نتیجه محصولات کنکور اسان است

محصولات کنکور اسان است دقیقا با همین هدف ارائه می شوند که داوطلبان کنکور را از نظر علمی به جایگاهی برسانند که کاملا بر مباحث درسی مسلط باشند و بتوانند سوالات کنکور را به راحتی پاسخ دهند . علت این ادعا استفاده از بهترین اساتید کشور مانند استاد امیر مسعودی ، استاد احمدی ، استاد دانش زاده و استاد ربیعیان برای تدریس مباحث درسی در دی وی دی های اموزشی می باشد

علاوه براین نوعی از دی ی دوی دی های اموزشی تحت عنوان روش های تست زنی ارائه شده است که روش هایی را به داوطلبان کنکور اموزش می دهد که با استفاده از این روش ها می توانند در کمترین زمان پاسخ تست های کنکور را بیابند .

 

لیست قیمت محصولات پایه دهم

 

آموزش جامع علوم و فنون دهم (چاپ جدید)

در این مقاله قصد داریم یکی دیگر از محصولات کنکور اسان است را که به تازگی منتشر شده است را به شما عزیزان معرفی کنیم . نام این محصول  آموزش جامع علوم و فنون دهم (چاپ جدید)  است که یکی از تدریس های بسیار خوب استاد ابان  می باشد.  آموزش جامع علوم و فنون دهم (چاپ جدید)  می تواند شما را در درس علوم و فنون به جایگاه علمی بسیار خوبی برساند  به طوری که پس از تماشای این دی وی دی اموزشی مطئنا با خود خواهید گفت : کنکور واقعا اسان است .

آموزش جامع علوم و فنون دهم (چاپ جدید)،محصولی است که شما را از خیلی ازمنابع کنکور بی نیاز می کند و در حقیقت این محصول یک کلاس مجازی برای شما می باشد حد اعلای یک کلاس خصوصی برای کنکور را برای شما فراهم می کنم.

استاد آبان مدرس این محصول ، از اساتید موسسه کنکور اسان است  می باشند که از رزومه علمی بسیار بالایی برخوردار می باشند

 

لیست قیمت محصولات پایه یازدهم

 

سوابق تحصیلی و اموزشی استاد ابان 

 

دکتر علی ابان (شفاهی)

دارای بیش از سی و پنج سال سابقه تدریس در دانشگاه های کشور ، المپیاد های ادبی و کنکور  شاعر و منتقد ادبی ،

مولف بیش از ده ها جلد کتاب دانشگاهی ، ادبی و کنکور

 

لیست قیمت محصولات پایه دوازدهم

تعداد دی وی دی ها

این مجموعه اموزش محتوی  12 حلقه دی وی دی می باشد

قیمت محصول

این محصول در 20 جلسه یک ساعته تهیه شده است قیمت هر جلسه ی ان مبلغ 15 هزار تومان می باشد که جمعا می شود 450 هزار تومان منتهی موسسه کنکور اسان است برای داوطلبان عزیز کنکور بیش از 60 درصد تخفیف در نظر گرفته است پس در نتیجه قیمت نهایی محصول می شود 180هزار تومان

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { مثلثات  پایه دوازدهم استاد مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس