Rate this post

آموزش جامع زبان انگلیسی دهم

آموزش جامع زبان انگلیسی دهم

در کشور ما ایران هر ساله امتحان بزرگی به نام کنکور برگزار می شود که داوطلبان ورود به دانشگاه را در رشته های علمی مختلف را به رقابت می کشد . یکی کنکوری خوب کسی است که از دو جهت کاملا عالی باشد .

مطلب پیشنهادی : همایش زبان انگلیسی دوازدهم دکتر دانش زاده کنکور آسان است

سطح علمی بالا و روش های تست زنی 

اول این که از نظر علمی ، سطح علمی بالایی داشته باشد و بر مباحث کتب درسی کاملا مسلط باشد و دوم این که روش هایی را اموخته باشد که بتواند با استفاده از ان روش ها در کنکور سراسری به سرعت پاسخ سوال ها را بیابد و تیک پاسخ درست را بزند . همان طور که می دانید در کنکور سراسری زمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و کسانی که بتوانند در کوتاه ترین زمان پاسخ سوال ها را بیابند شانس موفقیت بیشتری نسبت به بقیه داوطلبان کنکور دارند .

نتیجه محصولات کنکور اسان است

محصولات کنکور اسان است دقیقا با همین هدف ارائه می شوند که داوطلبان کنکور را از نظر علمی به جایگاهی برسانند که کاملا بر مباحث درسی مسلط باشند و بتوانند سوالات کنکور را به راحتی پاسخ دهند . علت این ادعا استفاده از بهترین اساتید کشور مانند استاد امیر مسعودی ، استاد احمدی ، استاد دانش زاده و استاد ربیعیان برای تدریس مباحث درسی در دی وی دی های اموزشی می باشد

مطلب پیشنهادی : آموزش جامع زبان انگلیسی دوازدهم دکتر دانش زاده کنکور آسان است

علاوه براین نوعی از دی ی دوی دی های اموزشی تحت عنوان روش های تست زنی ارائه شده است که روش هایی را به داوطلبان کنکور اموزش می دهد که با استفاده از این روش ها می توانند در کمترین زمان پاسخ تست های کنکور را بیابند .

آموزش جامع زبان انگلیسی دهم

در این مقاله قصد داریم یکی دیگر از محصولات کنکور اسان است را که به تازگی منتشر شده است را به شما عزیزان معرفی کنیم . نام این محصول آموزش جامع زبان انگلیسی دهم است که یکی از تدریس های بسیار خوب استاد دانش زاده می باشد .آموزش جامع زبان انگلیسی دهم می تواند شما در درس زبان انگلیسی به جایگاه علمی بسیار خوبی برساند  به طوری که پس از تماشای این دی وی دی اموزشی مطئنا با خود خواهید گفت : کنکور واقعا اسان است .

مطلب پیشنهادی : آموزش جامع جدید زبان انگلیسی دوازدهم دکتر دانش زاده کنکور آسان است

آموزش جامع زبان انگلیسی دهم ،محصولی است که شما را از خیلی ازمنابع کنکور بی نیاز می کند و در حقیقت این محصول یک کلاس مجازی برای شما می باشد حد اعلای یک کلاس خصوصی برای کنکور را برای شما فراهم می کنم

استاد دانش زاده  مدرس این محصول یکی از اساتید موسسه کنکور اسان است که از رزومه علمی بسیار بالایی برخوردار می باشند

 

 سوابق اموزشی و تحصیلی استاد دانش زاده

کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران

مولف کتب برتر کنکور ، زبان انگلیسی ، روان شناسی موفقیت

مدرس درس زبان انگلیسی انتشارات گیلنا

مشاوره و برنامه ریز رتبه های برتر کنکور سراسری

عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

مطلب پیشنهادی : قیمت زبان دکتر دانش زاده دکتر محبوبی

کیفیتت محصول

این محصول با 3 دوربین فوق حرفه ای فیلمبرداری شده است که با کیفیت فول اچ دی ارائه می شود

تعداد دی وی دی ها

آموزش جامع زبان انگلیسی دهم یک مجموعه اموزش با 6 حلقه دی وی دی می باشد

قیمت محصول خلاقیت احتمال دوازدهم فصل هفتم

آموزش جامع زبان انگلیسی دهم در 12جلسه یک ساعته تهیه شده است قیمت هر جلسه ی ان مبلغ 20 هزار تومان می باشد که جمعا می شود 240 هزار تومان منتهی موسسه کنکور اسان است برای داوطلبان عزیز کنکور 50 درصد تخفیف در نظر گرفته است پس در نتیجه قیمت نهایی محصول می شود 120 هزار تومان

 

نمونه تدریس استاد دانش زاده(حل تست زبان دوازدهم)

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { مثلثات  پایه دوازدهم استاد مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنیدو از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها،اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی مخصوص

پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکور ۹۵ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.